Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek az érettségitől, nem...

Félek az érettségitől, nem tudok aludni, más is van/volt igy?

Figyelt kérdés
Nem a holnapitól félek,hanem a többitől. Mindig eszembe jut,hogy még mit nem tudok (úgy durván semmit nem tudok),és még megpróbálom átnézni. Meg amúgy is ha ideges vagyok rosszul alszok. Ti mit tesztek ez ellen? Ronthat a teljesítményemen,ha fáradt vagyok?
2011. máj. 1. 21:24
 1/10 anonim válasza:
100%
Háát hiába félsz mert attól sem jobb sem rosszabb nem lesz! am tuti van aki még fél de sztem nem érdemes mert fáradtan még rosszabb lesz mint pihenten szal inkább aludj a félés helyett:D
2011. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nyugodtan bevehetsz egy enyhe nyugtatót, pl. Valerianát.
2011. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben aggódnak egy kicsit. Gondold át, hogy te mindent megtettél, innentől nem rajtad múlik, mély levegő. Hallgass zenét, amit szeretsz, az jót tesz:)
2011. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tuti én se fogok tudni aludni:S ha ilyen van mindig az szokott lenni h lefekszek időben, aztán forgolódok pár órát...
2011. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel nem vagy egyedűl, ha ez megnyugtat :P
2011. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az megnyugtat én tavaly érettségiztem,egy tételem nem volt ,egy tételt se tudtam és mégis mindenből átmentem,írásbeli az egyrészt könnyü másrészt meg lehet valamennyire leskelődni a mögötted -előtted ülőröl írásbelinél meg nagyon sok segítség van,szöveggyűjtemény,forrás,térkép


Nofeaar,én az érettségi előtti napokat elbuliztam ,sz'rtam az egészre

2011. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ronthat... de próbáljatok aludni.. én is írom veletek holnap... de nem kell izgulni... nyugalom :)
2011. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem izgulok az érettségi miatt, meglett a kisérettségi, a próbaérettségi is, ez is meglesz
2011. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy nagyon kicsit féle most, majd holnap reggel fogok jobban:) Én inkább a törtől vagy a jövőheti biosztól félek:/
2011. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos ez ilyenkor így van:S az a baj hogyha fáradt vagy , nem aludtál az agyad nem piheni ki magát és az tényleg ronthat a teljesítményeden:S én ilyenkor olvasok valami könyvet mert azon egyből bealszok.. ilyenkor ne gondolj semmire, mert ha belegondolsz hogy fáradtan majd nem leszel olyan jó, akkor még úgy se bírsz aludni:D ami nekem még jó: nézek sportadókat:D mivel van 5 sportadó, abból általában 4en foci megy, azon is nagyon könnyen el lehet aludni:D:D
2011. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!