Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb módszer?

Melyik a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
Van 3000 kérdésem /1500 kémia, 1500 biológia/, egy kérdéshez tartozik 6 válaszlehetőség, és mindegyikről el kell tudnom dönteni, hogy igaz vagy hamis. November óta tanulom a teszteket. Most van pontosan 3 hetem, arra, hogy "tökéletesítsem a tudásom".
2011. máj. 23. 19:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Svájc, de én is tudok szlovákul azért érdekel.:) Te hogyhogy tudsz? A határ mellett élsz? Vagy szlovák is vagy, vagy tudatosan tanultad a felvételi miatt?
2011. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

felvidéki magyar vagyok, és ebből kifolyólag suliban a szlovák is kötelező. (magyar gimibe jártam)

és végülis hogyan tanulod a teszteket? :)

2011. máj. 27. 12:43
 13/34 anonim ***** válasza:
Én december óta tanulom, hát igazából csak olvasgatom,meg amit lehet azt logikából, nem tudom mi lenne a legjobb módszer.:S Te is így csinálod? Egyébként sok sikert a vizsgádhoz! Én meg a határ mellett élek, még magyar oldalon, de nekünk is kötelező volt a szlovák.
2011. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

hát a kémiát lehet így, mert ott a lényeg, hogy megtanulj egy adott "szabályt", amit aztán tudj hasznosítani... a biosz más tészta, ott magolni kell...:(

kémiát jobban szeretem, próbálom memorizálni a dolgokat és az jobban is megy... a bioszt meg muszáj magolnom :(

2011. máj. 27. 19:32
 15/34 anonim ***** válasza:
16.13-as vagyok, én pont fordítva vagyok.:D Igaz a bioszt is kell magolni, de azt egyszerűbb nekem,mint a kémiát.
2011. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy haladsz? Hogy ismételsz? Csak olvasgatod, úgy értem 1x végig az egészet, vagy egy résznél sokat leragadsz? Az az igazság, hogy nekem már nincs türelmem egy résznél sokat tökölni, mert már nagyjából tudom, csak egy kis plusz kell, kicsit már unalmas, hogy sokadjára olvasom.:D De mintha a tudásom kb ugyanazon a szinten lenne, vagy még lejjebb, eh.:S Lehet már csak visszafelé fejlődhetek.:D
2011. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, te naponta olvasod? És ha igen, mennyit? Mert én csak napi 1-2órát.
2011. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

a könyvem nekem témakörökre van felosztva, és témakörönként igyekszem csinálni :) van amelyik 100, 150 vagy 200 kérdést tartalmaz.

Hát én azért jóval többet mint 1-2 óra, 4-5 minimum... és rengeteget tesztelek.

2011. máj. 29. 09:38
 19/34 A kérdező kommentje:
és egyébként már nekem is minden bajom van... már alig várom, h vége legyen... már ott tartok, hogy mindegy, hogy milyen eredménnyel...
2011. máj. 29. 09:39
 20/34 anonim ***** válasza:
Enyém is témakörös. Teszteket hogy csinálod? Én úgy, hogy letakarom és írok belőle. Én is sokat tesztelek, én úgy csinálom,hogy 1 témakört 2x elolvasok és teszt,majd kijavítom. 2x elolvasom ez 1-2óra, + még a teszt.:D
2011. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!