Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb módszer?

Melyik a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
Van 3000 kérdésem /1500 kémia, 1500 biológia/, egy kérdéshez tartozik 6 válaszlehetőség, és mindegyikről el kell tudnom dönteni, hogy igaz vagy hamis. November óta tanulom a teszteket. Most van pontosan 3 hetem, arra, hogy "tökéletesítsem a tudásom".
2011. máj. 23. 19:51
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

én is előbb átolvasom, próbálom memorizálni, aztán pedig tesztelek, azt kijavítom, és azokat a kérdéseket amiket nem tudtam ismét átnézem :)

Te egyébként milyen nyelven csinálod??

2011. máj. 29. 09:45
 22/34 anonim ***** válasza:

Ugyanez a technikám.:D Igazából sok dolgot nem értek, kérdeztem felsőbb évesektől, hogy vegyek könyveket, és abból tanuljam előbb meg? Szerintük ne...

Így viszont sok mindent kever az ember, többször kell memorizálni,naponta, viszont most itthon egyedül egy tankönyvet vagy többet nem hiszem,hogy eredményesen tudnék.

Én német nyelven, választhattam, hogy német vagy francia.

2011. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Egyébként ma meg tegnap nem tanultam, mert már tesztet látok mindenhol, a tányéromon is.:D De tényleg december óta, kb 2 hetet hagytam ki, azt is úgy, hogy nem egybe, hanem mindig 1-1 napot. Talán kicsit jót tesz a pihenés, bár félek, hogy mivel csak "magolom", így felejtek is sokat. De kell a pihenés az agynak. Te is témakörönként csinálsz tesztet, vagy kevered őket?
2011. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Az elején én is úgy álltam hozzá, hogy mindent meg akarok érteni... hát ez bukta :D mert hatalmas a mennyiség...

3000 kérdés azért nem kevés. Így hát főleg a szervetlen kémiában vannak olyan dolgok, amiket nem igazán értek... főleg az ilyen elemek tulajdonságaival kapcsolatos dolgok... a szerves az mindjárt más :) A bioszt betanulom, csak sikerül, még van 2 hetem :)

Milyen szinten beszélsz németül? Miért pont Svájc? :)

2011. máj. 29. 17:20
 25/34 anonim ***** válasza:
Anyanyelvi szinten beszélek. Ez az egyik oka, a másik meg az, hogy jobb a képzés, mint Magyarországon, a harmadik pedig az, hogy jobb innen elmenni...
2011. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Olvastam egy cikket, ami szerint a magyar géniusz jelszava "időben lelépni" :D. Van benne valami :), sok sikert kívánok!
2011. jún. 1. 10:07
 27/34 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, neked is! Ja és családi tapasztalat, a szlovák orvosival jobban jársz, mint a magyarral, ahogy a gyógyszerészetivel is.:) Úgyhogy neked is jó lesz, aztán még mindig léphetsz, ha szeretnél.
2011. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Szia, ha olvasod még, írd majd meg hogy sikerült :)
2011. jún. 14. 20:00
 29/34 anonim ***** válasza:
Nekem csak júliusban lesz, neked hogy sikerült? Ha már megírtad...
2011. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam, esélyem van hogy bejussak, 140-ből 28. lettem. De egész héten megy a felvételi és jövő kedden. Összesen 928-an jelentkeztek. Szóval semmi biztosat nem tudok...:)

Majd szorítok!

2011. jún. 15. 10:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!