Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha tavaly 300 volt a ponthatár...

Ha tavaly 300 volt a ponthatár oda, ahova szeretnék menni (PPKE- JÁK jogász-költségtérítéssel) és nekem 344 pontom van, akkor van rá esély, hogy annyit emelnek rajta, hogy ne vegyenek fel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Bárki bármit mond, az csupán feltételezés. Volt már rá példa, hogy 80 pontot is emelkedett egy szakon a ponthatár. 21-én kiderül minden, nyugi, 2 hét nem a világ vége.;)


Amúgy mivel költségtérítéses, én azt saccolom, hogy simán bejutsz. Nyugi.

2011. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. 44 pont elég sok, de ennél már többel is emelkedett.
2011. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Felvenni felvesznek, de ha pl. a törid miatt ilyen rosszak a pontjaid, akkor egy évet nem húzol ki.

Hajts rá a törire mindenképpen, jogon nem úgy megy, hogy majd kikderesed az atlaszból, fejből kérik az összes király uralkodásának idejét, stb, és ha nem tudod, elég rossz benyomást fogsz tenni. :D (nem bántásból mondom, ez egy jó tipp)

2011. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a törim 4-es lett, (75%) , a matek húzza le nagyon...
2011. júl. 7. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:
én is oda jelentkeztem.. hát reméljük nem emelnek sokat.. :) megjelöltél még más sulit is?
2011. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát...csak Pázmány, de megjelöltem az anglisztikát, és a magyar szakot is! Jogot jelölted meg első helyen?? Lehet,hogy találkozunk:) (remélem:D)
2011. júl. 10. 07:26
 7/9 anonim ***** válasza:
hát igazából én jogot jelöltem mind3 helyre :D jó lenne ha mind2-nket felvennék Pázmányra. :)hát még 11 nap és kiderül mi lesz..
2011. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ahogy látom felvettek. gratula :D
2011. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is PPKE-JÁK-ra szeretnék menni. Addig még van 2 évem. Szeptemberben kezdem a 11.-et mit javasoltok, hogy tudnám megmászni ezt a nagyobb hegyet??

Miből kell nagyon ráhajtani, mit hogyan csinálhatnék?

(Tudom, hogy addig minden rengeteget fog változni, de egy kiindulási alap mégis csak jó lenne)

2011. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!