Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szünet után ki megy Debrecenbe...

Szünet után ki megy Debrecenbe a Sirius nevű iskolába okj képzésre?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok
2011. aug. 7. 01:03
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Na meg persze kell az érettségi bizonyítvány másolata, meg a szakmádról is kell a te esetedben!Jobb ha már van nálad egy-egy példány mikor bemész kitölteni a jelentkezési lapot!
2011. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Vass Zsuzsanna válasza:
köszi az infót.jövő7en szerintem megyek elintézni és lány vagyok csak azért jelentkezek még nappalira mert kell mint többletpontként(persze diákmunka miatt is) mert megyek tovább tanulni.és szeptembertől estin leszek egy másik szakon
2011. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Igazán nincs mit! Én reménykedek benne, hogy ezzel is el tudok majd helyezkedni. Csak a baj, hogy manapság már diplomával is nehéz...szóval nemtudom, hogy mennyi az esélyem.Mondjuk az ezzel kapott többletponttal már felvennének az Agrárra pénzügy számvitelre(ami idén sajnos nem jött össze). Csak jobb lenne már munka mellett elvégezni a fősulit...no de majd meglátjuk hogy alakul:).


Akkor ha minden úgy alakul, majd találkozunk! Ha meg nem, akkor sok sikert a továbbiakhoz!

2011. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Vass Zsuzsanna válasza:
Személyesen bemegyek hozzájuk sztem jobb mint a sirius vagy a computer school... logisztikai ügyintézőnek akartam menni de ahova jelentkezni akartam már a kor miatt nem tudtam vagy sokba kerül a tandíj... amugy most pénzügyi szakügyintézőnek tanulok a Cívisben mivel a 22. életévemet betöltöttem igy estin leszek és annyi interjún voltam hogy csak ügynöki munkák voltak.....később én is megyek tovább tanulni de logisztikára a DE-MÉK-re de közben emelt szintű érettségit akarok csinálni mert 2008-ban érettségiztem .....
2011. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Vass Zsuzsanna válasza:
mégis jelentkeztem a perfektbe banki szakügyintézőnek ...remélem majd összefutunk
2011. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Vass Zsuzsanna válasza:

szia

kérdező végülis hova mentél perfekt vagy sirius? irj

2011. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
a siriusba mentem
2011. szept. 18. 17:01
 18/21 Vass Zsuzsanna válasza:
Melyik szakra? Bankira?
2011. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Vass Zsuzsanna válasza:
Ugye akkor elsőéves vagy? Mert múlthéten iratkoztam be és kiváncsi vagyok hogy eddig mennyit tanultatok.
2011. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
mozgóképi animációkészítőre mentem, még nem tanultunk sok mindent, rajzolgattunk, meg egy 3d szoftverrel ismerkedtünk
2011. szept. 18. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!