Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire érné meg manapság...

Mennyire érné meg manapság egyetemre/fősulira menni?

Figyelt kérdés
8.-ba megyek, továbbtanulni egy egészségügyi szakközépiskolába szeretnék menni egészségügyi asszisztensnek. Manapság, amikor könnyű munkával is lehet akár 300ezer forintot keresni (mondjuk erotikus masszőrként,Budapesten. engem nem zavar a munka milyensége csak keressek sokat és legális legyen), így megérné egyetemre menni?
2011. aug. 24. 00:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek világmegváltó terveid, vagy tudományos ambícióid, szerintem fölösleges neked a fősuli/egyetem. Úgyis túl sok itthon az éhező diplomás. Pénzügyileg akkor éri meg, ha hiányszakmát tanulsz és/vagy kiemelkedő tehetséggel bírsz valamiben.
2011. aug. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
egy mai fiatal életcéljai.. elgondolkodhatunk mit rontottunk el....
2011. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem mind azért van mert lebutítják a közoktatást és nem szerettetik meg a gyerekekkel a tudományokat.Sőt néhol egyenesen megutáltatják.Ezért van olyan kevés tudós ember meg kutató.Hiányzik a küzdeni akarás a mai fiatalokból.A könnyebb utat válasszák még akkor is ha ez erkölcsileg sokszor nem helytálló.
2011. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!