Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon tartok a ZH-któl az...

Nagyon tartok a ZH-któl az egyetemen,2-3 hét alatt milyen módszerrel lehet megtanulni pár száz oldalt?

Figyelt kérdés

elsős vagyok Állam és jogtudományi kar igazgatásszervezői karra járok. Félek az egész vizsgától, a ZH-któl, a beugróktól és a vizsgától is. Ez így kissé félelmetes és a tanulandó anyagmennyiség is .. el akarom végezni az egyetemet, mert kell az a diploma


Hogy lehetne magam motiválni vagy hogy lehetne megtanulni ennyit ? A jegyzetek közel 200 oldalt ölelnek fel + még a könyvek is ott vannak.


Október 26. én jön az első zh,


2011. okt. 11. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Régi már a kérdés, de megint itt vannak a vizsgák.

Egy-két nap alatt, ha valakinek nagyon jó memóriája van át tud menni, de a nagy többség elhasal rajta. Egyszerűen, hiába gyakorolok valamit az utolsó napokon szerintem sok haszna nincsen.

2015. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen lett a ZH ?
2016. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemen vagy?
2016. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
BME-n voltam, idén kezdem majd újra másik szakon.
2016. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kérdés, végül sikerült? Végeztél az egyetemmel?
2021. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!