Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha muszály tanulni és nincs...

Ha muszály tanulni és nincs kedv te mit csinálsz hogy elkezdjed vagy valmi tanácsot :, )?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

MuszáJ. J. J. J. J.


Kikapcsolom a gépet.

2011. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha muszáJ akkor muszáJ,nincs mit tenni,kapcsold ki a gépet,vonulj el a szobádba egy bögre teával és ülj neki!:)
2011. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 magyar izom ***** válasza:
8%
Mint elözö, le üllök, és kényszeritem magam, most is tanulnom kéne, szóval, egy csónakban ülünk.
2011. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
EVEZTEK!
2011. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 magyar izom ***** válasza:
ja, bocs evezünk
2011. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nyomtattam ilyen motiválós képet. Egy példaképed is kiteheted az asztalod mellé. Valamint idézeteket írhatsz egy-egy öntapadós lapra. De a jobb jegy, egy új ruha, egy nyaralás, a jól megérdemelt pihenés, a versenyszellem is motiválhat. Neked kell rájönnöd mi az ami hajt téged! ;) Hajrá
2011. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
találj valami célt, amiért érdemes tanulni
2011. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Száítógép kikapcsol, négy szem szőlőcukor, ginko biloba, eleuthero ginseng másnéven szibériai ginseng, + akaraterő. Az előbb írtak jó hatással lesznek az agyadra, s így a koncentráció is jobban megy. Zárd ki a külvilágot, fejhallgatóval hallgass közben meditatív zenét, szöveg nélkül. A túl sok kávét, energia italt kerüld mert szíved felpörög, megnő a mozgás igényed úgy meg nehéz tanulni.:)
2012. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!