Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti meg próbálnátok az orvosit...

Ti meg próbálnátok az orvosit harmadjára is, ha ez minden álmotok?

Figyelt kérdés
És úgy, hogy tudjátok most bekerültök, hisz csak pár ponttal csúsztatok le az előző felvételiről...
2011. dec. 25. 09:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előzőnek üzenem, hogy 90% feletti lett, tehát nem savanyú a szőlő.:) De ugyanazért a %-ért angolból, magyarból a kisujjamat sem mozdítottam meg. Szóval szerintem sokkal könnyebb egy nyelvérettségit és társait megírni...
2011. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is azt látom, hogy akik nehezen kerültek be, általában kibuknak, és csak elpazarolják a sok államis félévüket. Vannak kivételek, de ez a ritkább. Azt javaslom, hogy kérj kölcsön valakitől egy anatómia könyvet, próbálj 10-20 oldalt megtanulni egy nap alatt (szerintem még akkor is ennyi az adag, ha valaki nem csak vizsga előtt kap észbe), és akkor meglátod , hogy menne-e. Nagyon sok szerencsét , és kitartást kívánok neked az álmaid megvalósításához!
2012. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!