Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most szerzek jogsit, akkor...

Ha most szerzek jogsit, akkor 2 évig csak úgy vezethetek, ha ül mellettem vki akinek már 5 éve van jogsija?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 16:08
 1/5 anonim válasza:
Ha külföldre mégy,csak akkor.
2012. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen én is úgy tudom, hogy külföldön ez a szabály. Mindenesetre Magyarországon biztos, hogy nem így van, itt már vezethetsz tapasztalt sofőr nélkül is.
2012. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy külföldön csak akkor vezethetsz, ha már min. 1 éve van jogsid, de hogy kell-e üljön melletted valaki, azt nem tudom.


Itthon egy évig "T" matrica kell, hogy legyen a kocsidon, de vezethetsz egyedül.

2012. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itthon nem kell ilyen, nekem ahogy meglett se t betűt nem tettem ki se semmi és azóta is balesetmentes vagyok:)
2012. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs T betűd, meg is büntethet a rendőr (persze kicsi az esély erre), vagy ha az egy éven túl marad kint a T, akkor is megbüntethet...
2012. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!