Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Át akarok menni egy másik gimnáziumba, mert a mostani osztályom eléggé...szabad szellemű. 2 Gimnáziumon gondolkozom.(ja és hát elég nehezen illeszkedek be, mert nincs olyan nagy beszélőkém mint az emberek többségének)

az egyik: ide jár az unokatestvérem, de már csak egy félévig, mert végzős. Közepes suli, a híre igazából jobb mint amilyen. Elég sokat kéne ide utaznom(mondjuk nem többet mint amennyit most utazom), és heti 3 óra hittan van, és hát meg vagyok keresztelve, de egyáltalán nem vagyok vallásos.

A másodikban nincs semmi ismerősöm egy volt osztálytársamon kívül, de elég közömbösek voltunk egymásnak. És ez is egy közepes iskola, azt hallottam egyre jobb, de nem túl sokan hallottak róla. Viszont nagyon közel van, csak egy buszra kell felszállni.

Talán az első jobbnak számít, de nem sokkal.


2012. jan. 12. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a másodikat.
2012. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a másodikat. Tök felesleges az első suliban heti 3 hittannal eltölteni az idődet, ha egyrészt nem vagy vallásos másrészt nem is olyan jó suli, hogy megérje. A második legalább közelebb van, színvonalbeli különbség azt mondod, nem nagyon van. Akkor a második.
2012. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
2.
2012. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Második, számomra nem is kérdés.
2012. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A másodikat.
2012. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
húha! Jó, köszi. Akkor azt próbálom elsőnek
2012. jan. 12. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!