Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedves pedagógusok! Mesélnétek...

Kedves pedagógusok! Mesélnétek nekem olyan történeteket, amelyeket munkátok során éltetek át, és viccesek, meglepőek, aranyosak, esetleg már szánalmasak voltak?

Figyelt kérdés

Véletlenül nem úgy fejezted ki magad, félre értettek, vicces megszólalások, hasonló. :)

Olyan jó lenne már a másik fél szájából is ilyeket hallani, nem csak korombeliek elmeséléséből. :)


Köszönöm!


Egy kilencedikes lány.


2012. jan. 24. 21:20
 1/7 anonim válasza:
100%
Ezeket én is szivesen olvasnám.
2012. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
énis kíváncsi vagyok
2012. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tanár vagyok hanem diák, de gazdi tanáromnak egy srác megfogta a mellét.
2012. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Egyszer volt hol nem volt, megbuktattam egy egész évfolyamot mert elfelejtették a születésnapomat.
2012. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért nem gondoltam volna, hogy már ilyen perverzségek is vannak a suliban, Kedves harmadik. :S


Utolsó: szellemes :)

2012. jan. 24. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elhiheted a tanár is meglepődött. Közvetlen, jófej tanár. Egyszer egy lazább órán mi is kérdezgettük, hogy mik voltak a pályafutása során és akkor mondta. Olyanokat mesélt, hogy csak néztünk.
2012. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És a tanár nem osztott ki egy sallert a gyereknek? :)
2012. jan. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!