Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Kiegészítő érettségit csinálok kémiából (rendes érettségim már van). A volt iskolám azonban - arra hivatkozva, hogy tanulói jogviszonyom végett nem kell fizetnem az érettségit- visszautasította a jelentkezésem és azt mondták, hogy a kormányhivatalon keresztül kell jelentkeznem és majd ők osztanak be egy random intézménybe. Na most ezzel eddig semmi gond nincsen, csakhogy nincsen szóbeli tételsorom, sőt elkérni sem tudom senkitől, mert hivatalosan a tanár nem adhatja ki a tételsort. Az aranyos nő a kormányhivataltól közölte, hogy nem érti mi a bajom, mikor az OH honlapján fenn van a központilag előállított szóbeli témakör listája. Aha persze, csak ott nem tételekre bontva vannak megadva a dolgok, hanem szépen a nagy témakörök a könyvekből PL: elektrokémia. Most akkor ebbe mi tartozik bele? Egyszerűen a 3 könyv (általános, szervetlen ,szerves ) teljes része, minden. Most mit csináljak?
2012. febr. 8. 16:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy én egészen a múlt hétig azt hittem, hogy a volt sulimban érettségizem, és volt is egy tételsorom, amit szépen külön tanárral már ki is dolgoztam. Nem csak idő, hanem egy halom pénz is van benne. Mit tehetnék még? Holnap visszamegyek a volt sulimba és beszélek a volt tanárommal aki az igazgatóhelyettes is, hátha tud valamit tenni, de ha nem akkor nem tudom mi lesz.
2012. febr. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!