Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Nem akarok iskolába...

FONTOS! Nem akarok iskolába menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már unom, nem tudom magam normálisan kipihenni meg semmi. A szülő ugye csak hármat igazolhat, ebből nekem van kettő. Vagyis úgy kettő, hogy utána kiderült, hogy ofő azt igazolta, de aláírta amit anyám írt. Orvosnál az éven csak egyszer voltam, de akkor is csak úgy, hogy kitaláltam, hogy megy a hasam. Nincs miért orvoshoz menni és szerintem csak úgy nem adna igazolást. Most mit csináljak?

Azért tudok most írni, mert nincs első órám.

14/L


2012. febr. 22. 07:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
59%

jaj de sok a besavanyodott felnőtt itt, akiknek nem jött be az élet....

ő még gyerek!! számára ez a legnyomasztóbb probléma most, és ez így normális, neki még nem a csekkek miatt kell aggódnia...

2012. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen fiúkkal nem is kéne szóba állnod.
2012. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
87%
Hát óriási problémák ide vagy oda, régi kérdés ide vagy oda azért igaza van a kérdezőnek. Pl. nekem van egy öcsém, anyám elhagyott minket, apámmal élünk aki 12 órában dolgozik. bejárós vagyok, 04:30-kor kelek hogy tudjak reggelit csinálni, elvini öcsit oviba stb... És nem délig vagyok a suliba, hanem egy héten háromszor van 8 órám (a többi napon hét) + hazajönni, itthon tanulni, öcsivel foglalkozni stb... Szóval ne mondjátok hogy olyan könnyű, mert most kezdtem a gimit és szinte a háztartás nagy része lassacskám rám szakad. Ja, és mivel egy hétig 1 ruhában járok (persze mosom mindennap) engem is cikiznek rendesen majd lesül a képemről a bőr... Ennyit a könnyű diákéletről.
2012. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó válaszoló. Nem lennék a helyedbe :S énis most mentem suliba, viszont nekem nemkell senkivel foglalkoznom magamon kívül
2012. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
Fúúú :D ezt a kérdést akár holnap reggel is kiírhattam volna.. :D
2012. szept. 9. 20:29
 46/61 anonim válasza:
73%
Igazuk van! Mint tudjuk ahogyan meg is állapították tesztek..az embernek ki kell pihennie magát...nem hiába van az a dal hogy: 8óra munka 8 óra pihenés 8 óra szórakozás....az ember tovább él ha kipiheni magát ÉS az alvás is minőségi..ágyban jó levegő stb....Néha pihenni kell....DE ha pár napot hiányoztál akkor ha a kihagyott napon kialudtad magad akk kérd el a házit az órai anyagot ÉS TANULD!! Pótolj be mindent ne legyen elmaradásod!!:3
2013. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 KOkka200 válasza:
73%
Szia, én is még tanuló vagyok, és az elmúlt időkben utálok bejárni, nem azért mert nem szeretek bent lenni, vagy mert lusta vagyok bemenni, hanem azért mert, utálom azt végig csinálni hogy ordítanak velem nap mint nap, és olyan dolgokért csesznek le amiket nem is én csináltam 10. be járok, és szó mi szó utálok bent lenni, nem a tanulás miatt jegyek stb miatt hanem a Tanárkar miatt :(
2013. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
Még mindig vannak ilyen problémáim amúgy. Tavaly előjött egy szívbetegség, valószínűleg a sok idegeskedés miatt. Itt is rohadt szar tanárok vannak. Éppen most megy el az egyik jó tanár szülni, a másik itt van még de a kollégái kikészítik. A többi idióta, és most nem túlzok. Az egyik négyszemközt meg is mondta nekem, hogy ezek nemnormálisak. Az egyik kavar, a másik buktat, a harmadik bunkó, a negyedik csak szimplán elmebeteg, az ötödik pedofil és még sorolhatnám. Szóval igen... nincs kedvem iskolába járni.
2013. nov. 10. 22:31
 49/61 anonim válasza:
100%
Aludj el az első orákról
2014. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem igazolatlant kapni :)
2014. aug. 15. 19:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!