Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Nem akarok iskolába...

FONTOS! Nem akarok iskolába menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már unom, nem tudom magam normálisan kipihenni meg semmi. A szülő ugye csak hármat igazolhat, ebből nekem van kettő. Vagyis úgy kettő, hogy utána kiderült, hogy ofő azt igazolta, de aláírta amit anyám írt. Orvosnál az éven csak egyszer voltam, de akkor is csak úgy, hogy kitaláltam, hogy megy a hasam. Nincs miért orvoshoz menni és szerintem csak úgy nem adna igazolást. Most mit csináljak?

Azért tudok most írni, mert nincs első órám.

14/L


2012. febr. 22. 07:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim válasza:
72%
Még mindig van ezzel problémád?
2015. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim válasza:
60%
Most már bizos nem!
2017. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim válasza:
67%

Milyen elfogult gondolkodasu emberek vannak itt. Hogy a gyereknek ez a dolga meg az a dolga. Azt csinal amit akar. Nem o akarta hogy megszulessen nem o akarta, hogy meghaljon, de akkor hadd eljen ugy ahogy o akar. Senkinek nem lehet beszabalyozni mit csinaljon es mit nem. Csak van egy sablon akik ugyanugy nevelik a gyerekeiket ahogy magukat. Elmeselek egy sztorit.


Volt egy ismerosunk es a gyerekuk rohadtul utalt tanulni. Nem voltak se baratai, se baratnoje se elete. Az anyja meg az apja elverte ha nem tanult nap mint nap. Elvegezte az altalanost, elvegezte a szakkozepet. Kotelezo volt neki az egyetem mivel az anyjaek kenyszerittek ra es a srac mar annyira megtort hogy inkabb tanult meg. Egyszer aztan a sracnak elkattant az agya es kiment az utcara lovoldozni a tomegbe. Azota is a sitten csucsul. (Es ilyenkor elkezdik szidni, hogy szemetlada azt is agyon kene lono(igen tudom)). A doki megvizsgalta es az volt a baj, hogy tulporgette az agyat a tanulassal es nem birta.


Tanulsagot le lehet vonni a sztoribol. He srac, csak annyit mondok, soha ne engedd azt hogy befolyasoljanak, mert abbol jo nem szarmazik, jard a magad utjat.

2017. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 Sssaszem ***** válasza:
54%
Most jársz suliba vagy már kijártad? Hány éves vagy? Én már kijártam a sulit ennek nagyon örülök.
2017. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim válasza:
60%

Kedves Kérdező!

14 éves voltál most már 20 körül, szerintem te is rájöttél arra, hogy az élet nem mindig fenékig tejfel. Rengeteg olyan dolgot meg kell csinálnod még, amit nem szeretnél. Attól, mert az osztálytársaidat nem szereted, még nem ok arra, hogy otthon hesszelj, ha van barátod/barátnőd a szünetekben elmehetsz vele egy másik terembe, ahol tök egyedül vagytok, és jól ellehettek, nem muszáj ott maradni a sok birkával. Mindig lesznek ilyen emberek. A megoldást kell keresni( amit nem hazugságokkal érünk el) és hidd el jobban jártál, mint a felnőttek. 30-31 nap szabadságuk van. Neked csak a nyári szünet több, mint a kétszerese. Ezen gondolkozz el.

2018. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim válasza:
44%

Szia!


Mindenképpen menjél el iskolába! Gondolkodj ésszel: a lógásnak semmi értelme nincsen! Amíg kitalálod azt, hogy hogyan mondod el a szüleidnek a kitalált betegségednek a történetét, addig készülhetnél a dolgozatokra. A másik meg az, hogy az aznapi tanulnivalót is muszáj lesz bepótolnod. Különben is, van őszi szünet, téli szünet, tavaszi szünet, nyári szünet, és ott vannak a hétvégék, és az ünnepi napok, amiken nem kell bemenni, mint a március 15. Azt pedig meg kell szoknunk, hogy az embereknek kötelező sokszor olyat csinálni amit nem szeretnének, ez nem kívánságműsor.


Szóval szedd össze magad, és indulj!

2018. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim válasza:
52%
Emberek, jó ég világ vége! Mintha senki sem lett volna fiatal... Attól hogy egy nap nincs kedve menni? És? Legalább őszinte volt, és nem hazugságokat talált ki!
2019. febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Na az összes felnőtt csak úgy mondom. Én se igazán bírtam már néha. Ellógtam 5x 6x és most? Szerintetek munkanélküli vagyok? Gyógytornász lettem és nagyon jól. És senki tévedésbe ne essék ezért is sokat kell tanulni. Ez nem a világvége a suli és a munkahely nem ugyan az.
2020. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Utolsó! Hogy tudtál gyógytornász lenni? Miért jobb neked százszor a munkahely, mint a suli volt?
2020. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim válasza:
Él még a leányzó?
2020. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!