Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya elcseszte az életem....

Anya elcseszte az életem. Szóval nem volt választásom hogy melyik iskolába akarok menni. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
És utáltam az az iskolát, az osztályom sem volt jó.. Azzal a kifogással jött hogy elk*rvulok ha másik iskolába megyek szóval nem helybe leszek, elkanászkodok.. stb,, Apa mindig kiált mellettem, de őt is maga mellé állította végül.. és egyedül maradtam, depis voltam, és végül megbuktam 1 tantárgyból.. És engem hibáztatott hogy hogy lehetek ilyen h*lye.. nehéz iskolába jártam.. Apa a végén kiált mellettem... de már késő volt.:( Azóta új iskolába járok ahova eddig is szerettem volt menni 4 egész az átlagom és nagyon jó kis osztélyom van. Köszönöm a válaszokat 18L
2010. szept. 29. 19:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
volna*
2010. szept. 29. 19:54
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Végül megoldódott minden, nem?


Különben is, 18 évesen még előtted van legalább 60 év. Hogy mondhatod, hogy elrontották az életed?? Milliószor helyrehozhatod:):):)

2010. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy hogy 18 évesen 3.os vagyok persze az én hibám is részben..
2010. szept. 29. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életben senkit nem fog érdekelni, hogy 18 évesen hanyadik osztályba jártál. Ezek az élet leglényegtelenebb kérdései, majd meglátod.
2010. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor kedves lány hajrá, Az én lányom nem bukott meg, de évet halasztott, kétszer volt középsős az oviba. És mire leérettségizett 19 éves lett.Egy év nem a világ! Sok sikert neked!
2010. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Egy vagy két év csak most tűnik soknak, később ez elveszti jelentőségét. Egyébként már ki is javítottad a bakit, hiszen 4-es az átlagod.


Emiatt ne neheztelj anyukádra, jót akart neked. De hát hibás döntéseket mindenki hoz, sajna.

2010. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, egy évvel kevesebbet kell munka után hajtanod. Nem gúnyolódok, teljesen komolyan mondom...
2010. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kívámon, hogy ez legyen életes legnagyobb gondja . . .

Amúgy 18 éves vagy, rajtad áll, hogy elcseszed az életed, vagy sem, ezt nem foghatod a szüleidre.

Tudom, hogy vannak nehéz iskolák, de ha az újban négyes átlagod van, akkor a másikban kis megeröltetéssel meg lett volna a kettes, és nem buksz.

Anyukád egyben hibázott: hogy nem vette rögtön figyelembe a kérésedet.

De a probléma megoldódott, csak azt ne feledd, hogy a TE életedért TE vagy a felelős!!!

2010. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt,hogy buktál az csakis a te hibád.Egyébként még mindig szerencsés vagy,mert végül is azt tanulsz amit szeretnél..Engem apám íratott be egy szakmunkásképző iskolába,hogy ebben van a jövő..Nem nyomdaiparban akartam dolgozni,hanem ötvös vagy fodrász szerettem volna lenni.Amikor ellenkeztem akkor azt mondták.Vagy a könyvkötészet vagy mehetek dolgozni.Elvégeztem az iskolát,és hivatalosan is könyvkötő vagyok,,,De annyira utálom,hogy csak pár hónapot dolgoztam a szakmámban..(bőven elég is volt) Amire apám azt mondta,hogy ebben van a jövő,nos mára már halott szakmának tekinthető..Lassan 40 éves vagyok..Bolyongok,nem találom a helyem,és úgy érzem sem pénzem,sem energiám nincs,hogy újra tanuljak..Na az én életemet tényleg elcseszték,de még így is tudtam váltani,másképp alakítani..

Szóval nem kell panaszkodnod,mert te még jó kezekben vagy..

2010. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem a világvége. Én se a megfelelő középsuliba jártam, sőt nem is a megfelelő egyetemre, csak megfeleltem az elvárásoknak. Az egyetem után (jó nevű egyetem, slágerszakmával), munka mellett elvégeztem azt a sulit, ahova midig is szerettem volna járni. Ennyi.
2010. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!