Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Nem akarok iskolába...

FONTOS! Nem akarok iskolába menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már unom, nem tudom magam normálisan kipihenni meg semmi. A szülő ugye csak hármat igazolhat, ebből nekem van kettő. Vagyis úgy kettő, hogy utána kiderült, hogy ofő azt igazolta, de aláírta amit anyám írt. Orvosnál az éven csak egyszer voltam, de akkor is csak úgy, hogy kitaláltam, hogy megy a hasam. Nincs miért orvoshoz menni és szerintem csak úgy nem adna igazolást. Most mit csináljak?

Azért tudok most írni, mert nincs első órám.

14/L


2012. febr. 22. 07:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 attHD01 válasza:
100%

Nos, szerintem (még gyerek fejjel) jobb felnőttnek lenni, mert, ha felnőtt vagy csak elmész dolgozni, teljesíted amit kell, majd hazamész és utána chill. Gyerekként pedig iskolában lefáradsz

, ha busszal jársz be korán akkor az is lefáraszt és utána még otthon meg kell csinálni a házit illetve tanulni a TZ re, hétvégén is

2021. jan. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!