Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zsigmond Király Főiskola. Mi...

Zsigmond Király Főiskola. Mi a véleményetek a suliról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Személyes tapasztalatom nincs, de csak rosszat hallottam. A Gábor Dénes és a Kodolányi után a ZSKF az, ahonnan "köszi de ezzel a diplomával ne is jelentkezz az állásra"..:S
2009. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőhöz csak annyit, hogy Kodolányis voltam, ezt a legendát én is hallottam, de soha, sehol egyetlen megjegyzést sem tettek a diplomámra, azt nézték mit tudok, mennyit teljesítek. Egyetlen munkahelyen sem volt hátrány, hogy ott végeztem. Van diplomám 2 másik egyetemről is, de soha nem volt különbség a 3 között.


A ZSFK-ról hallottam, jót is, rosszat is, mint minden iskoláról. Ahol tanultam eddig mindenhol voltak libák és normálisak is és a liba is ugyanolyan diplomát kapott, csak éppen tudása nincs mögötte, ami legritkább esetben a suli hibája.

2009. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te Baromira le vagy maradva barátom, a Gábor Dénes (GDF) a legmenöbb és legkabósabb Informatikai Sulivá nötte ki magát azóta...

Amiröl te beszélsz az már elég régen volt..

2009. jún. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sztem ezek mind iylen Hoaxok!

Az a lényeg hogy diplomád legyen, vmi jó szakirányon!

Lehetöleg ne tanári mert azzal el lehet menni szenetlapátolni...

2009. jún. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És nem árt, ha a diploma mögött tudás is van...
2009. jún. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem leginkább az számít hogy milyen karon végzel, a vmi jó szakot kell találni ami huzós! Pl

Pénzügy , mérnökinformatika, jog, gazdaság, A bóvli luft képzéseknek nincs értelme...

2009. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben kell tudás a diploma mögé, vannak jólfizetö reprezentatív állások is...

Pl a HR es..

2009. jún. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én írtam a tudást... De ha nincs mögötte tudás, akkor miért szenvedi valaki végig a 4-5 évet? Egyszerűbb akkor venni egy diplomát. Utálom, amikor olyan emberek vannak pozícióban, akiknek semmi nincs a fejükben, csak lobogtatják a diplomájukat, de a kutyájuk okosabb. Azért az sem hátrány, ha valaki a reprezentatív állásában értelmesen meg is tud szólalni, ha már egyszer diploma a feltétel.
2009. jún. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!