Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kémia tudásomat hogyan...

A kémia tudásomat hogyan tudnám egyedül, itthon, tanár nélkül fejleszteni?

Figyelt kérdés
Emelt szintű érettségihez nincs elég tudásom, mivel így is négyes vagyok kémiából. Ezen szeretnék változtatni, Mindenképp szükséges számomra az emelt szint. Nincs pénzünk külön tanárra. Esetleg tudtok valami jó könyvet, vagy weboldalt? Még csak kilencedikes vagyok ugyan, de nem érettségi előtt szeretnék majd pánikolni, hogy hoppá, "nem tudok semmit"...

2012. máj. 22. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Számításokhoz mindenképpen az Ötösöm lesz kémiából c. kötet. Egy hibája van, hogy van benne 1-2 feladat, ami rossz. Legalábbis a megoldókulcs rossz eredményt ír oda. De ha beszerzed ezt a könyvet, akkor ez semmiképpen se törjön le, úgyis tudod, ha valamit jól számoltál :D legalábbis nálam így van. De tényleg csak 1-2 feladat ilyen, sőt összesen csak kettővel találkoztam.


Elmélethez van a Villányinak ez a szürke Kétszintű érettségi kötete. Van benne kis elmélet és hozzá feladatok. Hibája, hogy dögunalmas! Én nem tudtam belőle tanulni, de ha elég motivált vagy, akkor neked biztos mehet. Ellenben a Mozaikos kiadónak is lett egy összefoglaló kötete, külön jelöli, hogy mi középszint és mi emelt. Azt tudom még nagyon ajánlani. Egy kötet és minden benne van.

2012. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :D
2012. máj. 31. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!