Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért divat lenézni a bölcsész...

Miért divat lenézni a bölcsészeket, akik GTK-ra járnak, és minden olyan szakot, amit "büfészaknak" neveznek?

Figyelt kérdés

Én nem ezekre készülök,de akik azzal menőznek hogy nekik aztán hú de sokat kell tanulni orvosi vagy műszaki egyetemen,a többi meg mind hülye aki nem ezt tanulja,ettől jobban érzitek magatokat?

Nem gondoljátok,hogy a saját intelligenciahányadosotokat minősítitek mások fikázásával?

Inkább tanulnátok vagy valami produktív dolgot csinálnátok,azt még megértem ha valaki megítél valakit és értelmesen visszavág de elég szánalmas ez az ok nélküli ítélkezés.



2012. máj. 29. 14:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
A lenézést egyszerűen az élet igazolja. Majd ha jelentkezel egy jobb állásra, nézd meg kit vesznek fel... Na nem tégoped.
2012. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szánalmas, ahogy egyes emberek példálóznak olyan dolgokkal,melyeket soha életükben nem tapasztaltak.:)

Én mindkét "oldalt" megjártam , biológia mesterszakon végeztem, most pedig angol-spanyol szakos nyelvtanár vagyok.. Kedves TTIK-s, bölcsészeket oltogató barátaim! Nem csak a biológiai szakos zh-im miatt menekültem volna sírva, el nem tudjátok képzelni mi folyik pl. egy duplanyelvszakon! Mert buták vagytok,és nem láttok messzebbre az orrotoknál!

2014. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!