Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Van egy igazolatlan...

SOS! Van egy igazolatlan órám, mert volt egy plusz óra, csak én nem tudtam hogy be kell menni. Hogy ha az ofő behúzta igazolatlannak, akkor még le lehet szülővel igazoltatni, hogy otthon voltam?

Figyelt kérdés

illtve továbbtanulásban lehetnek következményei?

lehetek emiatt magatartásból 4-s helyett 3-as?

7.-be járok még soha nem volt igazolatlan órám

A válaszoakat előre is köszönöm!



2012. jún. 1. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lesznek következményei. Próbáld meg leigazoltatni. Mennyi idő telt el azóta? Van gondolom szabály arra, hogy mennyi ideig lehet hozni az igazolást.

Lehet, hogy 3-as leszel, bár szerintem azért több igazolatlan óra kellene, de kérdezd meg róla az osztályfőnököt

2012. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 igazolatlan óra semmit nem jelent. Nem lesznek következményei, magatartásodon nem ront, ha meg igen, nagy ügy. Továbbtanulásnál midnenesetre semmi gond nem lesz belőle.
2012. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igazolhatja a szülő.

Továbbtanulásban semmi következménye nem lesz.

Lehetsz 3-as emiatt magatartásból, de nagyobb bajod biztos nem lesz.

2012. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ofő nem valami segítőkész, sokszor direkt kötekedik meg rosszat akar sajnos.

Múlt hét pénteken történt a dolog, de tegnap kérdezte az ofő, hogy hol voltam mondtam, hogy elfelejtettem erre ő meg beírta igazolatlannak. Legalábbis ő azt mondta.

2012. jún. 1. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Hű ha van egy igazolatlanod, nagy kaland. Egyedül a magatartás jegyet befolyásolja, de még egy ilyennel is simán lehet 4-5ös magatartásod. Továbbtanuláshoz pedig semmi köze.
2012. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérd meg anyukádat, hogy menjen be az ofőhöz és magyarázzal el neki, hogy elfelejtetted, nem szándékosan lógtál.


Egyszer elaludtam, mert reggel apukám elfelejtett felkelteni :), és anyukám megmondta az igazat az ofőnek, és nem volt semmi gond belőle. :)

2012. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hú utolsó köszi ez jó ötlet!

Igazából nem elfelejtettem, hanem nem is tudtam róla, fogalman sem volt, hogy be kell menni.

Nem emlékszem, hogy mikor lett elmondva.

Ráadásul 0. óra.

2012. jún. 1. 13:42
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Édesanyád beírja az ellenőrződbe, hogy családi okok miatt, és kész.
2012. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy az ofö már beírta igazolatlannak, úgy hogy meg sem kérdezte, hogy van e igazolásom.

Így még le lehet igazoltatni?

2012. jún. 1. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!