Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy attól, hogy...

Lehetséges, hogy attól, hogy a legtöbb helyen most 50% a biosz/kémia emelt átlaga, még sok a nagyon jó vizsga?

Figyelt kérdés

Engem az érdekel, hogy az idén vizsgázottak szerint, leheteséges-e, hogy úgy 50%, az átlag, hogy sokan nagyon nagyon jót írtak (80-90) a másik fele pedig elég rosszat (30-40%) ?

Vagy valószínűbb, hogy mindenki közepesen teljesített és így jön ki az 50?


Az orvosira menőknek ez ugyebár nem mindegy..



2012. jún. 9. 10:48
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim válasza:
100%

Nem olvastam el az összes eddigi hozzászólást, de a kérdésre válaszolva, én direkt nyűttem egy ideig a tanáromat és megnéztük a gimi listáját az írásbelikről. a bioszt csak.

Gondolom nem matematikai értelemben kérdezed, hogy lehetséges-e. Nálunk is kb ilyen rossz az átlag, de a tanár szerint az eloszlás kb. olyan mint az előző években. A legjobb érettségi rosszabb mint a tavalyi 8 ponttal, a legrosszabb meg vagy 10-el rosszabb mint tavaly. Érdekes amúgy, de gondolom ez lehet a szitu máshol is..

2012. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
Nekem 93 az írásbeli, DOTE
2012. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:

Utolsó, azzal biztosan felvesznek, gratulálok!:)

A többieknek is sok sikert a felvételijükhöz.


Azért kár, hogy nem tudtuk meg azt az oltári nagy hibát a kérdésben..

2012. jún. 10. 22:09
 34/60 anonim válasza:

20:13-as! Miért lenne gyerekes és műmájer, sznob viselkedés, ha valaki egy anonim oldalon is képes normális hangnemben válaszolni és írni, ellenben veled.

Mindenesetre igazat kell adnom neked abban, hogy valóban a kérdésre nem csak most felvételizők adhatnak objektív választ, sőt érdemes mások tapasztalatit is meghallgatni. Én is idén felvételiztem az orvosira és én is úgy gondolom, hogy a szóbelik végére nem lesz olyan rossz az átlaga az emelt biosznak, mint elsőre tűnik. Pontosan azért, mert szóbelivel nagyon sokat is lehet javítani. Nekem sem lett elragadó az írásbelim, viszont osztálytársaim és ismerőseim körében szép számmal születtek 80% feletti eredmények és még tényleg csak az írásbeliről beszélek. Ráadásul akinek a közép kémiája jól sikerült, az kompenzálni tudja az biosz érettségijét( szintén saját példámat hoztam). Szerintem a ponthatár 500-as rendszer miatt 10 ponttal biztos emelkedik, de mivel nem voltak a tavalyinál könnyebbek az idei érettségik, többel nem is nagyon fog növekedni a ponthatár.


Na, jó. :) Végül a kérdésre is válaszolva: valószínű, hogy a szélsőséges százalékok adják az 50-es átlagot( én is így hallottam, egyébként, hogy kb. ilyen az országos átlag), de mint mondtam ez biztosan növekedni fog.

2012. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim válasza:
Nekem 94%os lett az emlet bioszom, de a legtöbb emberé 55 és 75 között volt nálunk, pedig elég erős suli
2012. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Én is erős suliból jöttem és ott még rosszabbak lettek az átlagok.
2012. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:

valahogy mindig ez van az emeltekkel.

egy része kiemelkedően jó lesz a másik része meg gyenge.

én is az utobbi ttábor tagja vagyok. de azért talàn van még esély bekerülni.

2012. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
Talán.
2012. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
Remélem én is..
2012. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Hány pontotok van,hogy talánt írtok?
2012. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!