Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leendő középsulisok! Várjátok...

Leendő középsulisok! Várjátok már a 9-dik osztályt? : )

Figyelt kérdés

Tudjátok, hogy kik lesznek az osztálytársaitok, offőtök? Mi róluk a véleményed? Találkoztál velük? Nem féltek kicsit, hogy kiközösítenek, vagy valami? :) Milyen suliba mentek? Ki mellett fogtok ülni? Tetszik belülről a suli? Tanévnyitó, könyvosztás mikor lesz?


Mi már egy csomót cseteltünk, 4-5× volt már találkozó is. 30 lány lesz, és 4 fiú. :D Szóval tuti lesznek klikkek. :-/ Az én offőm nő lesz, és tündéri aranyos. :) Azt mondják, ő a legjobb tanár a suliban. :)

Az igazat megvallva, én nagyon parázom, hogy nem közösítenek-e majd ki, vagy hogy nem néznek-e le. :( Szeptembertől 5 német kéttannyelvű kereskedelmibe fogok járni, és egy általános sulistársam mellett fogok ülni. Nekem nagyon tetszik az iskola belülről, szép tágas. :) AUg. 22-én lesz a könyvosztás, a tenévnyitó pedig 2-án 18 órakor.

15l


2012. aug. 6. 16:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*5 éves német kéttannyelvű :D
2012. aug. 6. 16:56
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha beleszólhatók 19évesen nem kell félni,főleg akkor ha eleve lesz egy barátod veled.Ha nem vagy túl ratyi nyert ügyed van.

Az ofőt. meg úgy is megutáljátok,és a lelkesedés is lelankad idővel.

2012. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

#1 nem 19 hanem 15:)



Az osztályfőnököt pedig nem lehet megutálni.

Nekem középsuliban kettő is volt egy az érettségin egy meg szakmunkásban. Mind a kettő nagyon rendes volt..

Max a nyomik utálják meg az ofőt akikkel sok a baj és kicsit le kell őket tolni.


Kérdező: Ne félj! Tanulj majd sokat és te leszel az istennő. Osztálytársam inkább átiratkozott 2 hónap után 30nő 1 fiú

Első nap menj be valami vagány ,de elegáns ruhába asszem a csajoknál az a menő és legyél közvetlen minden hülyeségben benne kell lenni mert ilyenkor nem büntetnek cask ejnye benye van:)

Mi pl tojással dobáltuk a vonatot:))

2012. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várom.....Nagyon hiányzik már így is a volt osztályom.

Én nem nagyon tudom,hogy kik lesznek az osztálytársaim.Csak a beiratkozáson láttam őket./Na meg a központi felvételin,de akkor nem nagyon érdekelt :)/

Ja és 34 lány és 2 fiú lesz.Szóval nálunk sem lesz olyan sok fiú.:)

(+parázok is,hogy ki fognak-e vajon utálni...)

2012. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Csak nem Szombathely?
2012. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Én félek. Bár csak tanulni fogok, tudom, hogy nem lesznek barátaim/ senki mellett sem fogok ülni... 5 lány, 1

tizenegy fiú, teljes osztályként 10 lány kb. és 24 fiú.. De már megszoktam az ilyeneket, nem vagyok egy barátkozós típus.:D Lesz egy ismerkedős napunk aug. végén, tankönyvosztás 3 nappal előtte. Az osztályfőnöknőm nagyon aranyos, szimpatikusnak látszik, a suli belülről szerintem szép, hát olyan iskolás! :) Az osztálytársnőim már ismerik egymást az előkészítőről, amit én kihagytam... Ez a város legjobb iskolája, mégis volt aki bejutott pénzzel, ez egy kicsit fájt. Facebookon páran ismerőseim, a kötelezőkért ott nyafogtak, amiket én imádtam.. Sajnos eddig nem hajtottam a tanulásra , de most fogok! :)

Tanévnyitó 3.-án lesz!:)

Informatikát fogok tanulni emelt óraszámban, a css a szerelmem! :))

Na jó, kicsit várom, kíváncsi vagyok, de néha fura belegondolni, hogy vége annak, ami eddig volt.. Nem mintha bánnám! Remélem sikered lesz, tanulj jól!!:)

14/L

2012. aug. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Három régi osztálytársammal leszek egy osztályban, de nem melléjük fogok majd ülni, hanem külön. , mert össze akarok, majd barátkozni az egész osztállyal. Az osztállyal már találkoztam az első szülőin, ami májusban volt és beiratkozásnál. A suli egy igazi labirintus, mert ugyebár két suli össze lett vonva. Tanévnyitó szeptember 3.-án lesz és 14.-én fogjuk megkapni talán a könyveket. Én nem félek a sulitól én izgatót vagyok, mert új környezetben leszek és új lappal indulhatok.
2012. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Én várom is meg nem is.:D Jó lesz az új környezet,csak egy kicsit félek.A város egyik legjobb gimijébe vettek fel.Nagyon szép kívülről és belülről is.Mivel van művészetis osztály is tele van festményekkel.Az osztályfőnökkel egyszer találkoztam,szimpatikusnak tűnt,de csak annyit tudok róla,h tesitanár(jujj:DD),ja és nő.13 lány és 9 fiú lesz.2-szer találkoztunk,plusz 15-én páran megyünk segíteni tankönyvet pakolni(ingyen pizza yeah xd)+ 30-án gólyanap.Még rendesen nem ismerem őket,de sztem jófejek.Amúgy én angol-humán 5 évf.-os leszek.Még pár kérdésedre válaszolva fogalmam sincs ,h kivel fogok ülni és,igen félek,h a kiközösítéstől,mert általánosba kivoltam(bár ehhez,hozzátartozik,h azért,mert strébernek tartottak,de ahova megyek mindenki stréber szóval,sztem megleszek xd).
2012. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ja,amúgy 28-án lesz a tankönyvosztásunk.:)
2012. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát, majd alakulgatunk. :)


Ötös: de. :) Csak nem osztálytárs?:D

2012. aug. 9. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!