Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két gyerek mellett tanulni?

Két gyerek mellett tanulni?

Figyelt kérdés
Elég fiatalon szültem meg az elsö kisfiunkat.Az iskolát nem fejeztem be (az utolsó évet) mivel az baba miatt az életünket rendbe kellett tenni igy külföldre költöztünk!Szóval itt vagyok szakma minden nélkül,azóta már két gyerkö van.Most járok egy nyelvtanfolyamra hónapja!De szeretnék éretségit és majd tovább...Mindenki a környezetemben azzal b@szogat hogy milyen hülye vagyok,miért nem teszek le valami gyorstanfolyamot.Már két gyerek melett hova akarnák éretségit és majd tovább...Ez ennyire nevetséges hogy szeretnék egy normális szakmát hogy majd én is normális mukahelyet találjak, és ne egy boltban keljen dolgoznom napi 12-ben?És hogy ne a férjem tartson el?Annyira elbizonytalanitottak ezekkel hogy már azt sem tudom mit tegyek.Szerintetek?
2012. aug. 9. 06:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukám a második diplomáját tette le 2 gyerek mellett (mellettünk) amikor még otthon laktam. Most a barátnőm 5 hónapos terhes, már babát várt, amikor érettségizett, 19 éves, gyerek mellett fog szakmát tanulni, lesz rá 2 éve úgyis. Szerintem meg lehet csinálni.
2012. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Unokatesóméknál is a lehető "legjobb" időpontban jöttek a gyerekek, az egyetemista évei közepén. :) Igaz passzívra is ment és csúszott is néhány félévet, tehát megrengett rendesen a tanulmánya, de sikerült neki. Két kisgyerek miatt lediplomázott és egy mesterképzést is megcsinált. Sokszor írta este 11-kor, hogy a férje dolgozik, a gyerekeket most sikerült végre lefektetni, ideje nekiállni tanulni, tehát nagyon nehezen ment, küszködött, de összejött neki. :)

Ne a rosszallókkal foglalkozz, hanem csináld! :)

2012. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!