Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el hogy nem...

Hogy mondjam el hogy nem szeretnék matektanárhoz járni? 14/L

Figyelt kérdés

Anyuék mondták hogy járjak el,vagyis én is így döntöttem hogy muszály matektanárhoz járnom.

2-es lettem félévkor,de bőven megadta!

minden péntek délután el kell vonatoznom,most így is hogy hideg van,és egyszerűen gyűlölök oda járni!

Nem szeretem a tanárt sem,nem tudom de valamiért rosszul érzem magam a jelenlétében,a közeg sem tetszik ahová járok,minden péntek délutánom ezzel megy el.ha valamit pl nem tudok midig lenéz,és ez olyan kínos,megalázó!de basszus ha mindent tudnék akkor nem jöttem volna.Ha közeldik a csütörtök már akkor rosszul vagyok!

Hogy mondjam el a tanárnak vagy anyuék hogy nem szeretnék tovább matekot tanulni XY néninél? nem akarok sem bunkó lenni vagy ilyesmi....de meg akarom neki mondani


2013. jan. 15. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

FIgyi.


Ülj le velük szépen, értelmesen beszélgetni:


Anya, apa, nem szeretnék többet matektanárhoz járni, mert nem szimpatikus számomra a tanár, és amikor nem értek valamit, ahelyett hogy elmagyarázná csak lenéz, és nagyon rosszul érzem magam miatta. feszélyez a jelenléte és emiatt nem segít az előrehaladásomban. magyarázás helyett csak kritizál, nagyon nem szeretek hozzá járni! Ráadásul messze is van, és nagyon macerás oda eljutni.


Emellett tedd hozzá, hogy pl. ha találok egy fiatalos, segítőkész tanárt (pl. rengeteg egyetemista korrepetál, keressetek azt:), akkor szívesen eljársz, főleg, hogyha közelebb van. És emellé ígérd meg, hogy amíg nem találtok mást, igyekezni fogsz egyedül is jobban teljesíteni.


Erre szerintem nem mondhatnak nemet.

2013. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ezt ne a tanárnak mond, hanem a szüleidnek (ők fizetik).

mondjuk így: "Anyu, Apu, nem szeretnék XY nénihez matekra járni! Rosszul érzem magam abban a közegben!" és pont.

ha a szüleidnek mondod el, akkor nem leszel bunkó, őket nem sérted ezzel.


Ja, és tedd hozzá, hogy természetesen akarsz külön matekra járni, csak keressenek egy másik tanárt. Olyan nincs aki közvetlen közeledben van? (hogy ne kelljen vonatozni)

2013. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondod a szüleidnek hogy ez a tanár semmire sem jó, nem tud segíteni meg hogy szerinted a péntek délutáni matekórák már fárasztóak így hétvégén és hogy inkább pihennél otthon. A szüleidnek az az érdekük hogy jó jegyeid legyenek és jól magyarázzon a tanár, mert ha nem ér semmit akkor kár fizetni érte és az idődet elpazarolni. Javasold hogy keressetek másik tanárt, és ne azt mond hogy nem akarsz járni hanem azt hogy ő hozzá nem akarsz hanem egy másikhoz. Ha nem értik meg akkor pár rossz jegy után azt mondják hogy jó kell a tanárváltás.
2013. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brutus001 válasza:
Ha rossz a matektanárod és nem szeretsz hozzá járni akkor egyszerűen cseréld le. Sok fiatal egyetemista tart korrepetálásokat akik jó fejek, fiatalosak, rugalmasak és többnyire olcsóbbak is mint az idősebb és megfáradtabb korosztály. Ha megmondod a szüleidnek hogy nem szeretsz ehhez a tanárhoz járni mert nem kedveled/nem érted meg az anyagot/ nem tudsz tanulni mellette/ és mellé találsz olcsóbbat is akkor miért ragaszkodnának ehhez a tanárhoz?
2013. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!