Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanárok! Nektek már volt...

Tanárok! Nektek már volt dolgotok olyan diákkal, aki nyíltan vállalta a homoszexualitását? Hogyan viselkedtetek vele? Vagy esetleg olyannal aki nem nyíltan, de sejthető volt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 23:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

nézd, én csak papíron vagyok tanár, és nem tanítok...nem mellesleg semmi ellenérzésem nincs a melegekkel kapcsolatban, de rohadtul nem lennék kíváncsi semelyik diákom szexuális életére és irányultságára, akár hetero-, akár homo-, akár biszexuális...nem mellesleg nem elemzem senkinek a mozdulatait és baráti társaságát - de 99 %-a a tanároknak előítéletekkel viseltetne irántad az biztos (akkor is ha azt állítják, hogy semmi különbséget nem tennének), nem mellesleg az osztálytársak sem a lennének megértőek, holott statisztikai alapon, legalább még egy homo/biszexuális van az osztályodban még rajtad kívül


én ma Magyarországon nem vallanám be a másságomat önként az biztos, mondjuk lehet nem tagadnám le, ha rákérdeznének...és mivel marhára semmilyen kapcsolatom nincs jelenleg, így a szüleim sem tudják, hogy akár egy nővel is hazaállítanék, ha épp egy nőbe szeretnék bele


35/N

2013. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :)


Nem, dehogy, eszem ágában sincs ezt nyíltan felvállalni, vagy suliban mutatni, csak kíváncsi voltam, hogy vajon ez az emberekben milyen érzést vált ki. És amúgy szerintem te lehet hogy nem, de más emberek nagyon szeretnek a többiek magánéletében turkálni. Pl. egyik osztálytársnőm nem rég összeöjött egy sráccal, és a tanárok erről beszéltek, mert mindegyik tudott róla. Szerintem ez azért kicsit kellemetlen, ők is foglalkozzanak a maguk dolgával, mert szerintem ehhez már nincs köze a tanárnak. (persze mondjuk a szünetben való enyelgés sem épp kellemes látvány)

2013. márc. 4. 20:40
 13/14 anonim válasza:
Én elmondtam az egyiknek és kis nevetés volt, de nem itél el, nem terjeszti. Ez tanártól függ tanárnő pl kevésbé akad ki ;)
2013. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Miért mondtad el neki? :O
2013. máj. 10. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!