Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok akadva mert a tanárom ma lecseszett a suliba. Szerintem viszont ok nélkül.. És nem ez volt az első. Ma az volt, hogy kaptam egy 1-est (egyébként 4-5-ös tanuló vagyok, csak ez most becsúszott) és elkezdett velem vitatkozni, hogy mit gondolok hogy én most ilyen jegyeket fogok szerezni stb.. És mondja, hogy ha még egyszer ilyen jegyet merek szerezni, akkor felhívja a szüleimet és elbeszélget velük.. De könyörgöm. Egyetlenegy egyes becsúszott. Ez miért olyan k*rva nagy probléma? Mindenkinek szoktak lenni rossz jegyei. És most az ofőm arra fogja, hogy biztos azért mert a barátnőm mellett ülök, és ő "rossz hatással van rám" -.- ... Ilyet szól nekem múltkor, hogy én ne barátkozzak vele.. Hát szerintem meg nem ő fogja megmondani hogy kivel barátkozok, és kivel nem.. maradjunk ennyiben :)

Meg olyan is volt nemrég, hogy nekem volt egy olyan fogam ami kicsit ferdébb mint a többi, és ilyet szól, hogy legyek szíves kezeltetni a fogamat, mert elég lehangoló amikor mosolygok. Kösz. -.- aztán régebben amikor kicsit kövérebb voltam (de azóta már lefogytam) olyanokat mondott, hogy kövér vagyok stb.. gondolhatjátok hogy esett ez nekem. Most pedig készülök német nyelvvizsgára (középfokú) és most nem nagyképűségből mondom vagy ilyesmi, de elég jól tudok németül, mert Németországban éltem és ott tanultam meg beszélni a nyelvet.. Az osztályfőnököm meg (aki egybe német tanár is) suliba tanult meg németül beszélni, szal sok szót nem ismer stb.. És folyton engem csesztet hogy úgyse fog sikerülni a nyelvvizsgám, mert nem járok be délutánonként gyakorolni. De basszus, minek járjak be gyakorolni németül beszélni, amikor folyékonyan beszélem??? Majd azt hiszi hogy erre elcseszem minden délutánomat hogy ezzel szórakozzak? És akkor én vagyok lecseszve, hogy hát nekem úgyse fog sikerülni, meg hülye vagyok ehhez, de azért adja naponta a feladatlapokat amiket azért csináljak meg és ha egy hiba van benne akkor ad egy újat. .. Órákon pedig egy csomószor volt már hogy valamit rosszul mondott németül már nem azt jelentette a szó amit magyarul akart mondani. És én szóltam neki, de csak kedvesen, erre ismét le lettem cseszve hogy én miért beszélek vissza a tanárnak...

Mondtam ezeket anyának, és be is akart menni beszélni a tanárommal de félek hogy akkor direkt még bunkóbb lenne velem. Év végén viszont meg szeretném mondani a tanáromnak a véleményem erre az egészről, és hogy mennyire utálom, mivel idén ballagok, és (remélem) soha többet nem fogom látni..

Nektek mi a véleményetek erről??



2013. márc. 5. 15:56
 1/3 AwesomeMe válasza:
Úristen... Ez a tanár nő vagy férfi??
2013. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nő.
2013. márc. 5. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazi r*banc
2013. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!