Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szóbeli érettségin, ha...

Emelt szóbeli érettségin, ha a felkészülési idő alatt írt vázlatot a vizsgáztatók elszedték, azt utólag vissza tudom majd szerezni, vagy végérvényesen benyelte azt (tök fölöslegesen) a vizsgázóbizottság?

Figyelt kérdés

A kérdés feltevésének a miértjét előre tisztázva, az ott írt vázlattal, ha esetleg >valóban< igazat lehetne adni nekem abban, hogy a vizsgálóbizottság nem volt igazán tisztességes, a szüleim számára (akiknek kell fizetni az egyetemet, ha nekem nem sikerül elérnem az állami támogatáshoz szükséges követelményeket) valamelyest tudnám igazolni - feltéve hogy megpróbálok tisztességes lenni és nem használom ki az esetleges laikusságukat -, hogy megtettem a tőlem telhetőt.


Úgyhogy nyomatékosan kérem, a kérdésre NE KÉRDÉS legyen a >válasz<.


Úgyszintén bár a vizsgáztatók megitélése igen szubjektív, és nem bírhat semmilyen esetleges ténnyel, kérem, NE ebben kezdeményezzen vitát a kommentelő válaszadás vagy útmutatás helyett.

Megjegyezném azonban - bár ez csak szubjektív meglátásom, és jó esetben nem lenne szükséges ide leírnom ahhoz, hogy érzékeltessem, ne a vizsgálóbizottság esetleges helytelen/helyes eljárásmódján vitázzun -, hogy az, hogy előttem 2 másik diákot (én voltam a harmadik) megszégyenítettek és jóformán vérigsértettek - ebből a 2. diákot a feladatmegoldáshoz szükséges !1! definíció nem ismerése miatt -, nem fogadható el az emelt szinten jogosan alkalmazandó szigor címén sem.


De kérem még egyszer, a kommentelők ne akarjanak vitát kezdeményezni válaszadás helyett!


Előre is köszönöm! :)



2013. jún. 7. 13:48
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Na, végre!

Már értem. Akkor igyekszek nem görcsölős és nem mesterkélt lenni.

:)

Legalábbis próbálok.


Ez így már rendben.


Egyébként ha egy kérdést megengedsz : Te előbb is 60%-os voltál? Mintha közben felfelé ugrottál volna, úgy rémlik. (?)

2013. jún. 8. 01:12
 22/45 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondom, hogy na végre :-)) Mert amúgy intelligensnek tűnsz, csak le kell vakarni magadról ezeket a sallangokat. :-))


Én 60 %-os vagyok egy jó ideje. Ha felfelé ugrana, az sose rossz :-)))

2013. jún. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

"ha július 11.-ig szerzel papír arról, hogy részlegesen autista vagy, kapsz 50 pontot :D halál komolyan mondom, ebben nincs sértegetés. keress fel egy pszichológust"


Ööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö.................


Izé, fura.

Jó, én is fura vagyok, de auti sajna nem.

És nem tudom, hogy hogyan lehetnék 4 nap alatt az.


Max. fél évi gyakorlással és rájátszással esetleg.... de akkor is csak inkább a laikusok számára.


Én inkább maradok a tisztességes eszközöknél.

2013. jún. 8. 01:17
 24/45 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de nekem is hirtelen megfordult közben a fejemben. De akkor nem. Hány éves vagy? Mostmár kíváncsi vagyok :-))
2013. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

# 4/24 Időpont tegnap 16:08

én írtam, hülyeségeket beszéltem, bocsi

2013. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

"Nem bántásból, de nekem is hirtelen megfordult közben a fejemben."

Mármint hogy autista vagyok?


Egyébként.... őszintén 19.... bár valami miatt mindig szeretnék 1-2 évvel fiatalabbnak tűnni... (?) nem tudom, hogy normális ez-e/másnál is előfordul-e (???)

De az viszont igaz, hogy bő egy év kiesett betegség miatt.


De mindegy is az! 50 évesen is érezheti magát valaki 20-nak, tehát ilyen szinten nem számít a kor.

2013. jún. 9. 01:08
 27/45 A kérdező kommentje:

Egyébként meg autizmusról szólva, az pl. igaz, hogy imádom a macskákat (mindenben, minden téren), nem mindig szeretek beszélni, de van, amikor nagyon, meg nem szeretek lányokkal kapcsolatosan bonyolult dolgokba keveredni (értve ezt akár minden értelmezésben), de ez szvsz. még vajmi kevés az "idegköszponti betegség" meglétéhez.


Ha valóban az lennék, már látszania kellett volna, és el is vittek volna orvoshoz.

Meg ha azt nézzük, hogy szeretek barátkozni - ami sajnos az utóbbi két generációban eléggé a haveri alapra, vagy a másik végletes szélsőségre helyezkését nézve (ld.: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar.. (már nem aktuális)), illetve az én általános szerencsétlenségem miatt gyakorta nem igazán jön össze, és ez _mindig nagyon elszomorít_ =( --- akkor még inkább kizárhatjuk a feltételezést

2013. jún. 9. 01:18
 28/45 anonim ***** válasza:
tudom, hogy te vagy az, akkor is, most is ez a véleményem. az autizmus pedig nem egy idegköZponti betegség
2013. jún. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

"tudom, hogy te vagy az, akkor is,"


Bocsi, de ezt megint nem értem. Ha kérhetem, tudnál kicsit rekurzívabb lenni? Tényleg csak amiatt, hogy átlássam, hogy mire gondolsz. Bocsi.


Egyébként meg az autizmus tudtommal az agy felépítésének normáltól való enyhe különbségeiből következik, így értettem, hogy az idegközpont betegsége (ezt ugye biológiából is így mondjuk, oké, mondjuk nem az utcán, de azt sem akartam írni, hogy "agybetegség", mert az egy kicsit durván hatott volna)


De Te miből gondolod ilyen biztosnak tűnően, hogy autista vagyok?

Ha az lennék, erre az oldalra se regisztráltam volna be, lévén hogy ezt az oldalt bizonyos szinten "közösségi oldal"-nak is tekinthetjük. Nem írtam ki volna kérdést, nem válaszolgattam volna akár terjedelmesen is (néha, ha olyan a kérdés, szívesen megteszem), max. csak szavakban, nem tudtam volna védeni a saját igazam, stb.


FaceBook profilom is van mondjuk, bár szerintem az normális, hogy nem értek egyet az oldal működésével és adathalászkodásával, és próbálom ettől (mármint az oldal adta kellemetlen helyzetektől, pl. hogy ismeretlen is ismerősnek jelöljön) elzárni magam.

2013. jún. 9. 11:19
 30/45 anonim ***** válasza:

"akkor is, ÉS most is ez a véleményem"

gondoltam a szerkezeti párhuzamból meg lehet érteni..


van egy nagyon közeli autista ismerősöm, tudom milyen ez. rengeteg fajtája van, nem tudom miért hajtogatod ezt az antiszoc dolgot.

2013. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!