Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szóbeli érettségin, ha...

Emelt szóbeli érettségin, ha a felkészülési idő alatt írt vázlatot a vizsgáztatók elszedték, azt utólag vissza tudom majd szerezni, vagy végérvényesen benyelte azt (tök fölöslegesen) a vizsgázóbizottság?

Figyelt kérdés

A kérdés feltevésének a miértjét előre tisztázva, az ott írt vázlattal, ha esetleg >valóban< igazat lehetne adni nekem abban, hogy a vizsgálóbizottság nem volt igazán tisztességes, a szüleim számára (akiknek kell fizetni az egyetemet, ha nekem nem sikerül elérnem az állami támogatáshoz szükséges követelményeket) valamelyest tudnám igazolni - feltéve hogy megpróbálok tisztességes lenni és nem használom ki az esetleges laikusságukat -, hogy megtettem a tőlem telhetőt.


Úgyhogy nyomatékosan kérem, a kérdésre NE KÉRDÉS legyen a >válasz<.


Úgyszintén bár a vizsgáztatók megitélése igen szubjektív, és nem bírhat semmilyen esetleges ténnyel, kérem, NE ebben kezdeményezzen vitát a kommentelő válaszadás vagy útmutatás helyett.

Megjegyezném azonban - bár ez csak szubjektív meglátásom, és jó esetben nem lenne szükséges ide leírnom ahhoz, hogy érzékeltessem, ne a vizsgálóbizottság esetleges helytelen/helyes eljárásmódján vitázzun -, hogy az, hogy előttem 2 másik diákot (én voltam a harmadik) megszégyenítettek és jóformán vérigsértettek - ebből a 2. diákot a feladatmegoldáshoz szükséges !1! definíció nem ismerése miatt -, nem fogadható el az emelt szinten jogosan alkalmazandó szigor címén sem.


De kérem még egyszer, a kommentelők ne akarjanak vitát kezdeményezni válaszadás helyett!


Előre is köszönöm! :)



2013. jún. 7. 13:48
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

#30 - "és a korodnak sem vagy úgymond "megfelelő""


Úgy van, hülyézzél le, az biztos sokat segít! :(


#34 - Köszönöm az infókat, igyekszem utánuk járni részletesebben, és mérlegelni. Mindenesetre a mostani helyzetbe nehezen nyugszom bele, mivel szerintem tettem annyit azokért, mint más. Aki nem hiszi, ne higgye, nem itt fogom bizonyítani (bár kérdés, ha tehetném is lenne-e értelme).

2013. jún. 21. 10:21
 42/45 A kérdező kommentje:

Ja, és még:

"édesanyám óvónő, a mai óvodás korúak 40%-a autista"


Nah, hát azért kérem szépen, jelentkezzen az, aki ezt elhiszi, vagy istenbizony komolyan tudja venni! Már megbocsáss (#30).

És nem tudom, hogy mennyire akarnád édesanyád nyomdokait követni, de ha pedagógus leszel, attól tartok ugyan olyan hiperracionalista, bunkóskodó tanár lennél, mit az, aki vizsgáztatott. Azt keresnéd, hogy MIT >NEM< TUD A DIÁK!

Aztán ugye a diákságot lehetne szidni, hogy ejnye, ez a generáció, emiatt zülled az oktatási rend, a magyar kultúra.


Oké, le lehet hülyézni, nyíltan meg lehet mondani : Hát fiam, neked sz@rok a képességeid.

Rendben, de akkor már okot is fogok adni arra, hogy joggal mondjad. Próbálhatom egyszer kétszer mosni magam, és törekedni, hogy ne legyek olyan, de a törekedés bizony le tud lankadni... és hát akkor, ha egyszer már "olyan vagyok", olyan is leszek.

(...)

Mint ahogy azt a fentiekben is érzékelheted.



És akkor már csak egy kérdés : "Ha valóban autista lennék, MIÉRT nem ismerték fel ezt a szüleim, rokonaim, és mért nem viselkedtek velem aképpen, ha már annyi mindent eddig megtettek értem??!!"


Persze sejtem, hogy ebből is mit fogtok kihozni... ;)

2013. jún. 21. 10:37
 43/45 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a kérdező szimpatikus, és megértem a felháborodását.
2014. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Nem szokták

visszaadni

2018. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Kérdező Te tényleg egy >bohóc< vagy!
2023. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!