Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első éves vagyok a jogi...

Első éves vagyok a jogi egyetemen jogász szakon és nagyon el vagyok keseredve tanulás terén! Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hozzászokva ahoz hogy 2x annyi órám van mint gimiben volt,emiatt annyira le vagyok fáradva agyilag és lelkileg is hogy mikor hazaérek nem vagyok képes nekiállni tanulni.Márpedig ha nem teszek igy nagyon lemaradok és rövid idő alatt sok anyag halmozódik fel,nem csak egy tantárgyból.Ez az egyik problémám.A másik pedig az előbbiből következően hogy mikor pihentem egy vagy fél napot pl. hétvégén megintcsak nem tudok nekiállni,képtelen vagyok rávenni magamat,elborzaszt az a tudat hogy milyen nagy anyagot kellene elolvasni,ráadásul megtanulni?! Lehetetlen...Kitartásommal is vannak gondok,én inkább kampányszerüen tudok tanulni,mivel annak tudom mikor van vége.Igen,tisztában vagyok vele hogy már nagyon sokan elvégezték a jogi egyetemet tehát nem lehetetlen,de én nem végig bukdácsolni szeretnék rajta hanem profitálni,tanulni belőle.Egyedül nagyon nehezemre esik készülni,ezért gondoltam hogy ha valakivel szövetkeznék és együtt készülnénk akkor biztosan könyebben menne...de egyenlőre senki sem mutat rá hajlandóságot,mindenki egyedül tanul.Annyira félek hogy kibukok első évben,pedig tudom,hogy képes vagyok rá,megfogadtam hogy nem félek semmitől mert az bekövetkezik ugyhogy muszáj talpraállnom.Kérlek irjátok meg,ti hogyan csináltátok,csináljátok.Tippeket,trükköket,időbeosztási öteleteket is nagyon szivesen fogadok,illetve bármilyen tapasztalatot,tanácsot,bármit!
2009. okt. 10. 22:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
xd 12 év múlva irok
2021. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia:) azota mi van veled?

Hogy megy a palyad?

febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!