Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve,19...

Kétségbe vagyok esve,19 évesen nem tudom, hogy mi szeretnék lenni tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

leérettségiztem, tavaly elkezdtem egy OKJ-s képzést amit ott is hagytam mert nem szerettem.

imádom az állatokat de nem tudom milyen szakmát végezzek el amivel jól is keresnék. Nem vagyok jó tanuló ezért az állatorvos kizárva és a pontszámaim sem lennének meg hogy felvegyenek.

környezet védelem is érdekel.

egy 19 éves lány.


2013. júl. 25. 07:17
 1/5 A kérdező kommentje:
sajnos a szüleimmel nem tudok ilyenekről beszélgetni. Azért kérdeztem meg itt.
2013. júl. 25. 07:19
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, felvi.hu-n mindent megtalálsz, talán még tesztet is tudsz kitölteni, hogy mi illene hozzád leginkább!:) Sok sikert!
2013. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok a felvis dolgok ellen beszélni, de én hiába töltögettem ki ott teszteket, 1. semmi új információt nem tudtam meg magamról, 2. még össze is zavart :D De azért egyszer érdemes kitölteni. :) Viszont ott a legtöbb foglalkozásnál találsz pontos leírást, hogy hol lehet vele elhelyezkedni később, pontosan mit is foglal magába az adott szakma. :)
2013. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál már olyanon, hogy agrármérnök, vidékfejlesztés? Van ilyen szak, sztem nem magas a ponthatár sem (most legalábbis nem volt az). Bár nem tudom ez mennyire a te asztalod, de a környezetvédelemhez talán van némi köze, bár nem tudom, nem értek hozzá. Érdeklődj utána! :)
2013. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!