Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek egyetemre és a...

Felvettek egyetemre és a Neptun rendszerbe be kell írni néhány adatot, mit csináljak, ha csak a családi állapotomra és a gyerekek számára kérdez rá?

Figyelt kérdés

az adóazonosítót, a TAJ számot és a személyi igazolvány számát kellene beírnom, de a személyinek a helyét sem találom.. az adatmódosításra kell menni, de csak azt adja ki lehetőségnek, amit fent írtam.. mit csináljak? hogy kell?

lehetőleg olyanok kíméljenek, akik beszólnak azért, miért ide írom ki ezt a kérdést.


2013. aug. 2. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a személyi igazolvány nem jó helyen keresed..

személyi adatok/okmányok fűl

a többit szerintem megtaláltad hol kell beírni

2013. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem ott nincs semmi és ugyanez a problémám nekem is.
2013. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: én ezt se találom.. pedig a levél szerint a többi mellett kell lennie..


második: ha előrébb jutsz, szólnál nekem is?

2013. aug. 2. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyetemenként nem egyforma a Neptunnak több verziója van..a fisebbeknél, amit írtam személyi adatok..okmány egy külön fűl, nem kell belemenni az adatmódosítás gomb által felhozott menübe. Ha régebbi akkor azt már elfelejtetem hogy volt.

De ne aggódjatok..még egy hónap van a beiratkozásig..ha máshol nem akkor majd segítenek az egyetemen..semmi baj nem történik ha szeptemberben lesznek fent az adataitok..

2013. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
első! megvan, amit mondtál. de nem baj, ha én oda csinálok magamnak egy okmányt..?
2013. aug. 2. 20:06
 6/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az a 3, amit említettem, arról azt írják, hogy aug. 25. éjfélig lehetséges..
2013. aug. 2. 20:08
 7/12 reptoid ***** válasza:

És ma augusztus 2. van -.-" :D


Nyugi, ha valami nem megy, akkor betelefonálsz a TO-ra, aztán elmondják mi van. Ha így se megy, akkor bemész és valami ügyintéző megcsinálja neked.

2013. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

na nem mondod, de nem akarom az utolsó pillanatra hagyni, mert még a végén elfelejtem. : D. a dátumot pedig azért írtam, hogy nem ér rá beiratkozásig.


oké. egy újabb hülye kérdés.. to?

2013. aug. 2. 20:41
 9/12 A kérdező kommentje:
okmányokhoz pedig nem tudom beírni, mert listából kellene kiválasztani, csak éppen üres a lista.
2013. aug. 2. 20:44
 10/12 A kérdező kommentje:
jó, a to-ra már rájöttem, mielőtt bárki hülyének nézne :D
2013. aug. 2. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!