Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy kondizni akarok?

Figyelt kérdés
Én sem, de a szüleim se sportossak, ők amúgy jól néznek ki és én is vékony alkat vagyok csak nem sportos és van egy kicsi pocakom, az eggyik barátom ő 18-éves én 14 el akar vinni konditerembe. Én benne lennék de nem tudom, hogy mondjam el a szüleinek, ráadásul ő nem ezen a településen él és utánna egyedül kéne elmennem, Ti mit mondanátok a szüleiteknek?
2013. dec. 30. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
14 évesen nem biztos h beengednek mindenhova, van ahol korhatáros, 16 vagy 18 év.
2013. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ember sportolni akarsz, nem drogozni :) nyugodtan mond meg nekik mit akarsz :)
2013. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne menj kondizni szerintem. Az kamu, hogy megállít a növésben, de 14 évesen még egy nagy növekedési hullám előtt állsz. Ne terheld le a nagy súlyokkal az ízületeid ilyen fiatalon, inkább 3-4 év múlva. Addig csinálj saját testsúlyos gyakorlatokat, azokkal is érhetsz el egy olyan testet, ami az átlagosnál jobban néz ki a korodbeliek között. Tudom, hogy nem a konkrét kérdésedre válaszoltam most. A saját súlyos gyakorlatokba ráadásul a szüleid sem tudnának belekötni, olcsóbb és otthon is tudod csinálni. Ebbe biztosan nem tudnak belekötni.
2013. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:

Nem a kondizás szokott a fő gond lenni, hanem a kaja. Ugyanis a kaja a legfontosabb, és egy átlag család nem szokta tolerálni a testépítő étrendet (azaz, hogy benyögöd otthon, hogy akkor ezentúl meg fogsz enni napi 1/2 kg csirkemellet, rengeteg barnarizst egyedül, és felejtsék el a párizsit, tescós virslit meg a sajtostésztát... Hát még ha "porokat" [proteint] is venni szeretnél, ettől csengőfrászt kap a szülők 95%-a...). A multivitamin, CaMg, amelyek fontosak lennének még könnyebben lenyomható a szülők torkán.


Szóval úgy is mondom, mint hasonló korú gyermekek apja, hogy szerintem is saját testsúllyal kezdj. Töltsd le vagy vedd meg a Fegyencedzés című könyvet, és kezdd el otthon csinálgatni. Ha a kajád rendesen be van lőve, elég jó eredményt lehet ezzel is elérni fél év alatt, a szüleid is megszokják, ahogyan fejlődsz, meg hogy ez a hobbid, és könnyebben elengednek konditerembe 15-16 éves korban.

2013. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettek a könyv után utánnanézek, mindenkinek köszi :)
2014. jan. 3. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!