Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki a csúfolódást...

Hogy bírjam ki a csúfolódást és bántást a suliban?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.os és jelenleg egy barátom sincs az osztályomban, sőt mindenki bánt engem. Pl: iszonyatosan megalázó gúnyneveken szólítanak, beszólnak, kisebb mértéken de rongálják a cuccaim, de a tanárok semmit nem tesznek. Már csak 4 hónap van vissza évvégéig de azt borzasztó nehéz lesz túlélni mert ballagáson is szét fognak alázni pl az osztályvideóban és az egész családom előtt megszégyenülök ja és a családnak azért nem szólok hogy bántanak mert akkor csalódást okoznék nekik hogy egy lúzer a gyerekük. Már mindent megoldás lehetőséget próbáltam....pl: nem hallom meg, nem foglalkozok vele, visszaszólok, kedvesen válaszolok ,megkerdezem h mi a bajuk velem erre a válasz hogy egy lúzer senki vagyok. Szóval tudom hogy csak 4 hónap de hogy éljem túl és lehetőleg ne derüljön ki a ballagáson hogy egy lúzer vagyok?

2014. febr. 22. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ... Magántanulásra lehetőség? Amúgy a ballagásra nem kötelező elmenni, ezt az osztályvideósat nem értem.
2014. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a gúny nevedet használják vagy csúfolnak egyszerűn ne is foglalkozz velük, mintha nem is léteznének. Egyszer csak ráunnak! Ne hadd hogy a cuccaidhoz nyúljanak, de ha még is, csináld meg velük is, vagy adj nekik egy pofont( tudom, hogy ez nem jó, de én egy kicsit erőszakosabb vagyok és ezt csinálnám)! De amúgy szóltál a tanároknak erről?
2014. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor lesznek az osztálytársaid olyan beszarik, hogy a szüleid elött nem mernek semmit csinálni!
2014. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ez a gunynev lassan 1 eve letezik es en is abba biztam hogy elfelejtik de igazabol folyamatosan megujul!
2014. febr. 23. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a fülhallgató használatát. Visszavágsz, adsz nekik egy pfonot, leszarod... De ezeket már mind csináltad. Én szólnék a tanárnak, vagy a szüleimnek. A szüleidnek csak nem okozol csalódást, hogy nem barátkozol ilyen barmokkal. Amúgy is csak 4 hónap van hátra, aztán jön az új suli, új osztálytársak, új lehetőségek. Kezdhetz mindent elölről. Ha már egy évig csinálják az egészet, hadd a fenébe, csinálják ahogy akarják, csak a cuccaidat ne engedd, hogy rongálják. Az már durva lenne. Meg ha tényleg olyanokat mondanak, amik már túlzás, akkor egy igazi nagy pofont érdemelnek meg. A szüleidnek meg bezsélj erről, ők is tudnak tanácsot adni. Az osztálytársaid meg nem mernek a szüleid elött beszélni. ( egy kicsit hülyén fogalmaztam meg az egészet, nézzétek el nekem! )
2014. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Találj ki te is csúfneveket azokra, akik bántanak

Meg mondd el az egészet az osztályfőnöknek, majd ő beszél azokkal, akik csúfolnak

2014. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!