Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment ma az emelt...

Kinek hogy ment ma az emelt matek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 17:57
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
ne tudd meg tesom...
2014. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért, mit csináltál? :D Engem amúgy bazira idegesít, hogy azt olvasom, hogy milyen könnyű volt, de szerintem meg pont nem... lehet, hogy számomra pont más anyagrészek a nehezek.
2014. máj. 6. 18:07
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul ment :(

Olyan 60 %-ra számítok, ami édeskevés..

A 8-asat hagytam ki, de azon kívül még azt a sorozatosat sem tudtam megcsinálni (ahol András volt), az -16 pont.

Emellett még a sok hülye valszám, amik nem mennek, az is sanszos hogy rossz..

2014. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak görbüljön!! Istenem,csak görbüljön!!
2014. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
79%
am szentem se volt annyira konnyu... igazabol a feladatokbol, a masodik reszeben, ilyen 16bol 8-9-10 pontokat ertem el... ugyh kb elvereztem a sok ilyen miatt. viszont elso resze kb hibatlan, kivetel a geos feladat. vmi ilyen 16 kobcenti jott ki. fa*z kivanmár. k anyád orban
2014. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt amúgy, hogy minden feldat elsőre könnyűnek tűnt aztán mindegyikben volt valami, ami mégse ment... Meg persze a valszám, az nagyon durva volt szerintem is, mondjuk nekem az a gyengém. De igazából nem tudom, mert tényleg nem tűnt nehéznek, de valamiért mégse tudtam mindent megcsinálni, olyan fura... Mondjuk én ilyen 90% fölött akartam, de hát az esélytelen lesz... :/ De kicsit megnyugtat, hogy más is így látja, mert neten azt olvasni, hogy milyen könnyű volt.
2014. máj. 6. 19:42
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez volt az eddigi egyik legkonnyebb erettsegi. Nagyon konnyu feladatok voltak alog kellett gondolkodni rajtuk. Talan a legutolso b resze amit el lehetett rontani vagyis nekem sikerult. A tobbit siman tudtam.
2014. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a 100-ra hajtottam, de összerakom a két kezem, ha a 90 meglesz. Pedig duplázni akartam, na mindegy. Amúgy szerintem is nehéz volt, a közepén már majdnem elbőgtem magam, de a végére valahogy azért kihoztam. Csak remélem, hogy nem érzem rosszul, mert a végén még kiderül, hogy valamit nagyon benéztem. xD Amúgy én is a 8.-at hagytam ki. Az eduline-os cikk meg, hogy milyen könnyű volt, nagyon felhúzott.
2014. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%
Hogy indulhat neki valaki ugy egy emeltérettséginek hogy 100-ra hajt?
2014. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
100-ra hajtó vagyok: úgy, hogy nekem a matek megy a legjobban. A holnapi töritől nagyon félek, a magyar is csak elmegy-kategória lett, ezért ki akarom hozni magamból a legtöbbet annál a tárgynál, amiben tudom, hogy jó vagyok. Meg írtunk egy elég nehéz próbaérettségit nemrég, 97% lett, de azt hittem, annál már nem lehet nehezebb élesben. Hát, lett. xD
2014. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!