Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment ma az emelt...

Kinek hogy ment ma az emelt matek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 17:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Pontosan, szerintem is relatív. :) Én rendes faktra járok, ahogy te hívod, és mégis, a tavalyit sokkal könnyebben megcsináltam, mint idén a sajátomat... Arra meg én is kíváncsi lennék, honnan lehet tudni az eredményt, vagy max. a saját iskolájában írta valaki. Én sajna máshol írtam, ezért még erősen izgulok, milyen lett.
2014. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Nem a sajátomban írtam, de a város egyik másik sulijában, és a tanárok a két suliban ismerik egymást és megosztják az eredményeket ha kijavították őket. Az egész évfolyamom tudja már a pontját csütörtök óta. :)

Egyébként igazatok van, relatív persze, de azért az eduline és minden ilyesmi oldal is nagyrészt csak a kijövő vizsgázók élményeire alapozva írja meg a cikkeit, úgyhogy a többségnek ez nem okozott akkora gondot mint nektek.

2014. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Csak nekem a "könnyű" azt jelenti, hogy cirka 2 és fél - 3 óra alatt megoldom, nem azt, amit eduline-on írtak hogy még maradt öt perc a végén. Nekem is maradt. Sőt, azt is meg tudtam csinálni, amit ott eduline-on írtak, hogy sok embernek nem ment. Csak különbség van aközött, hogy az ember könnyen megoldja 70%-osra, vagy valaki más azt mondja, igen, nehéz volt, de sikerült 95%-ra megírnom. A barátodnak gratula a 100% miatt, nagyon ügyes! :)
2014. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Jó, azért az eduline-os embereket szerintem inkább hagyjuk.:DD Olvastam én ott, hogy "nagyon könnyű volt a matek emelt idén, csak pl. volt az a függvényes, amikor g(2)=0-val kellett behelyettesíteni, és az senkinek nem jött ki". Ha az ilyenek mondják, hogy könnyű volt, meg ha az ilyenek véleményére alapozunk, akkor jó, akkor megnyugodtam.:D
2014. jún. 1. 14:47
 25/27 A kérdező kommentje:
És valóban, az se mindegy, hogy valaki a 4-esnek is örül már (50% vagy mennyi az?), vagy az ötösnek (60%), én viszont nem fogok örülni, hiába lesz ötös, mert 60% azért eléggé a minimum lenne szerintem emelt szinten, én 95% körül szerettem volna megírni, arra mondom hogy nem sikerült, hogy az nem lesz meg. Attól még mások értékrendje szerint lehet, hogy az enyém is jó lesz, csak nem a sajátom szerint.
2014. jún. 1. 14:50
 26/27 A kérdező kommentje:
Ja, és egyébként én is gratulálok a 100% hoz, nálunk is van egy gyerek, akinek simán lehet, hogy annyi lesz. De az hogy van az országban néhány ember, aki simán megírna akármit 100-ra szintén nem jelenti azt, hogy könnyű volt. Az ilyen szélsőségek sosem iránymutatóak.
2014. jún. 1. 14:54
 27/27 anonim ***** válasza:
Én vagyok a nemtomhányas (többször is írtam) aki 100-re hajtott, de nem találtam könnyűnek, nos, 114 pontom lett, egy pont számolási hiba.... Még jó, hogy betudok írni négy nyamvadt számot a számológépbe....
2014. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!