Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment ma az emelt...

Kinek hogy ment ma az emelt matek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 17:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
En is a te cipodben jarok. De 100-as emeltmatekot szerintem még a tanárom se irna. Olyan szintu precizitas kell hozza hogy valamit ugyis tuti elnezel. Elirsz.
2014. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
Ez igaz, de senki nem mondja azt, hogy 99%-ot akar elérni. :D Ezért tűzök ki mindig egy olyan célt, amihez már csak egy kicsi hiányzik.
2014. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Én is azért akartam nagyon jót írni, mert ez az egy, amihez még értek... vagy legalább is azt hittem. :D


Meg az, hogy mondjuk, ha mindent megcsinálok, szerintem jól, akkor is tuti lesz valami, amit benézek, de így, hogy alapból tudom, hogy van, amit benéztem, így nem túl biztató...


De engem legjobban az zavar, hogy úgy érzem, hogy saját magamból nem tudtam a legjobbat kihozni, pedig most az egyszer akartam, lehet, hogy ez volt a baj.

2014. máj. 6. 21:02
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerencsere en duplazok es vesztehetek 22 pontot de akkor maxos a szobelim
2014. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
2 feladatrészt értelmeztem félre, mert nem figyeltem (a műszeresnél a 20-ból LEGFELJEBB 2: itt én pontosan 2-t számoltam csak, a másik hogy a három lány nem kerülhet egymás mellé DE KETTŐ IGEN.). A javító tanáron múlik hogy mennyi pont bukta. Az ingesnél pedig valamiért(talán az örömtől hogy végre szabadulok)csak annál a részénél, amikor különböző színűeket vesz fel, a hét összes napjával számoltam, de kijött, csak elvi hiba remélem. Mindent összevéve: a keddi szövegértés nem volt olyan könnyű, mint a hétfői, de annyira nem lett rossz. Kíváncsian várom a 19-i szövegértést.
2014. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A 19-i szövegértésre én is kíváncsi leszek. :D Amúgy ahogy nézem a megoldókulcsot, talán 95% körül lehet a matekom, nagyon örülök neki. :)
2014. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 DuplaKV válasza:
Csak a 3-as legyen meg. Nekem a plusz pontok kellenek a szakváltás miatt. Amúgy én szívatásnak éreztem, de lehet, csak azért mert már nem vagyok középiskolás, és elszoktam ettől.
2014. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

Nekem van egy ismerősöm aki 100%-ra írta az idei emelt matekot. Egyébként szerintem se volt nehéz, hanem inkább azok voltak a buktatók, hogy aprólékos volt, és nagyon oda kellett figyelni. Azért volt nagy a rontás lehetősége mert hosszadalmas számolásokat kellett csinálni néhol.

Lehet hogy ki fogtok utálni emiatt de hogyha ez számotokra nehéz volt akkor örüljetek erősen hogy nem másik évben érettségiztetek (mondjuk tavaly) mert az pl. ehhez képest többszörösen nehezebb volt... Egy rendes fakton egy ilyen érettségire simán fel lehetett készülni.

2014. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Persze azt tudom, hogy tavaly nagyon nehéz volt, de mondjuk nem az az általános.

És szerintem is könnyű volt, de valamiért mégse tudtam rendesen megcsinálni. Ez elég ellentmondásos, pont ezért én se értem, hogy mi van.

De az az valaki honnan tudja, hogy milyen lett? 3-án derül csak ki.

2014. máj. 31. 17:25
 20/27 A kérdező kommentje:
És az, hogy kinek mi a nehéz, az is eléggé relatív.
2014. máj. 31. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!