Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizettek! Ha most le...

Érettségizettek! Ha most le kellene érettségiznetek újra a jelenlegi tudásotokkal, hogy menne az érettségi?

Figyelt kérdés

Semmi felkészülés, hanem a pillanatnyi agyi szint szerint hogy menne? Én tuti, hogy az matekból megbuknék, mint a szar... :D


20/F


2014. máj. 8. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs.
2014. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Matek bukta... :D többi valszeg menne.
2014. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fuúj, de kínos kérdés! Nem válaszolok!
2014. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok valahogy. Menne minden, az angol még jobban, mert sokat tanultam érettségi óta, de a matek.. Szerintem 10 pontot nem érnék el :D
2014. máj. 8. 22:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én mind a 3 kötelezőt megnéztem hát nem volt nehéz egyik se...

a matek is kimondottan egyszerű volt...

20f

2014. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban menne, mint sok zh az egyetemen.
2014. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát...


Az infó lehet csak kicsit menne rosszabbul, ugyanezt tanultuk egyetemen is, nomeg a kulcs annyi, hogy ne parázz be hanem keresd meg a programban, nézd át a menüpontokat, próbáld ki.

A matek rosszabbul menne, de talán lenne ötös, vagy erős négyes.

A biosz kb négyes.



A humán tárgyak...

Hát...

Még úgy is, hogy "csak" rizsázni kell tudni meg puskázni az atlaszból.

2014. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Matek és fizika jobban menne, ráadásul mindkettőből emelt szinten mennék újra. Magyarból és töriből összekaparnám talán a 4-est írásbelin, majd szóbelin lerontanám, angol eddig is jól ment, most is jól megy, nem hinném, hogy gond lenne.
2014. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem is minden négyes, ötös lett, matek lett kettes egyedül, mert segghülye vagyok hozzá, örültem, hogy tavaly átmentem úgy, hogy nem kellett szóbeliznem... Az idei angol elég pitének tűnik tavalyhoz képest, de nyelvvizsgára készülök, szóval jóval több a tudásom, mint tavaly. Szóval menne minden matekon kívül :D
2014. máj. 8. 22:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly érettségiztem.

A magyar nevetségesen egyszerű volt számomra, a matekot is sokkal jobban meg bírtam volna úgy oldani, hogy az utóbbi egy évben csak statisztikával és némi közgazdaságtannal foglalkoztam.

Tavaly emelt töriztem, megnéztem az ideit. Nehezebbnek találtam a feladatokat, mint a tavalyi, de minden gond nélkül ment. A közép talán nehéz lehetett annak, aki azt hitte, hogy atlasz elég lesz a ketteshez.

Angolból van nyelvvizsgám, nem igazán okozott fejtörést, az emeltet még nem láttam, de azt hallottam a hallott szöveg értése nagyon nehéz volt.


Inkább érettségiznék, mint most túléljem a vizsgaidőszakot. :D

20L

2014. máj. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!