Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írt valaki emelt infót?...

Írt valaki emelt infót? Szerintetek ezt elrontották az összeállításnál?

Figyelt kérdés
Az adatbáziskezelős feladatnál nem volt megadva, hogy melyik mezőket lehet megfeleltetni egymásnak. Az eddigi ősszes évben ez meg volt adva...
2014. máj. 13. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező ábrával megadni, ha a szövegből kikövetkeztethető. Nem valószínű, hogy ez hiba lenne, de holnap reggel fogom látni a feladatlapot, akkor meg tudom pontosabban mondani.

A vizsgaleírás szerint a feladatok 50%-ának kell egyértelmű utasítást tartalmaznia, ezt mindig bőven túlteljesítik, de eszerint szabályos, ha neked is gondolkodnod kell némelyik feladat értelmezésén!

2014. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem, a feladat teljesen jó. A szövegből kiderülnek a kapcsolatok, csak nem rajzolták le.
2014. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem azt mondom, hogy nem lehetett kikövetkeztetni, de ha eddig mindig belerajzolták nem értem most miért nem.. Nagyon zavaró volt.
2014. máj. 14. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy azért, hogy ne szokja meg mindenki, hogy az úgyis oda van rajzolva.

Vagy azért, mert máskor máshol rejtettek el egy kis gondolkodási lehetőséget, most meg itt.

Vagy azért, hogy aki Accesst használ, ne legyen akkora előnyben másokkal szemben.

2014. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!