Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy átlag ember hány évessen...

Egy átlag ember hány évessen szerzi meg a diplomát?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Egy átlag ember nem szerez diplomát.
2014. máj. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb.25
2014. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ugyan màr... boldog boldogtalannak van diplomája... anyuci apucinak van pénze ez épp elég... ,, annyuk nyomjuk be a gyereket valahova ,, néha csak lesek amikor hallom hogy 5 évvel ezelött középsuliba együtt vedeltük a kannàsbort meg remegtünk az érettségi 2es ért most meg hallom, bölcsészkart végzett... leszakad a tüdőm a röhögéstől, hogy xy mint bölcs, de sajnos nem vicc.
2014. máj. 17. 08:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát átlag ember 6-7 évesen kezdi az általánost,14 évesen ballag onnan,14-5 évesen a középsulit kezdi,18 évesen ballag,és mondjuk 4 éves egyetemre/fősulira megy,szóval olyan 22-3 évesen.De lehet 25 is,ha szalajtott,5 éves középsuliba ment,5 éves egyetemre/fősulira,plusz a bukások,évismétlések..:S
2014. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem azért nem kell, hogy leszakadjon a tüdőd, amiért bölcsészkart végzett, nem a nagyobb rész az ami csak a "mekire" jó. Én kifejezetten szeretem a bölcsész ismerőseimet, az ő másféle műveltségükkel nagyon érdekes beszélgetésekbe tudnak bevonni, míg hülyét kapnának, ha elkezdenék mesélni a mononuclearis fagocitosis systemáról.
2014. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valójában ezt a kérdést mi szülte meg benned? Leszakad a tüdőd, amiért a középsulis osztálytársad megkomolyodott és elhatározásra jutott? A középiskolában nem azt tanulod, ami érdekel, oda azért jár az ember, mert kötelezve van rá, míg az egyetem egy teljesen más tészta, azt csakis magáért csinálja az ember, nem azért, mert tanköteles lenne. Árad a rosszindulat a megfogalmazásodból, jössz itt anyucival-apucival, de igazából tudod egyáltalán, hogy milyen módon volt finanszírozva a taníttatása? Én se voltam stréber a középiskolában, de később újra emelteztem, most államin vagyok, és leszakad a tüdőm, ahányszor azt látom, hogy valaki más élettempóján fröcsög. Amúgy a bölcsész karon végzett emberekből NEM LESZ BÖLCS, ott nem szakállas mestereket nevelnek, és elég gáz, hogy ennyit sem tudsz, és mégis zavar a volt osztálytársad sikere.
2014. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:
53%

Hát kérdező, a válaszaid alapján te majd olyan 30-31 évesen felnősz hozzá. De ez a kannásborozós haverból hogy lehet később diplomás hozzászólásod...Főleg hogy a mai egyetemi szakok kb 60%-a olyan, hogy elég lenne rá egy OKJ-s képzés, nem kell egyetemen oktatni. (persze szebben hangzik hogy egyetemet végeztem mint az, hogy okj-t).


Amúgy meg, ahogy írták ha alapképzést végzel akkor jó esetben 22-23 évesen, ha mondjuk mestert is keresel hozzá, vagy osztatlan képzésre mész, akkor 24-25 évesen.

2014. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most leszek 23 május végén és most fogok idén záróvizsgázni is MSc végén.


De az általános, csúszások nélkül is inkább a 24-25 MSc-n és 22-23 BSc-n.

2014. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező azt amit írtál úgy hívják, hogy savanyú a szőlő, de nagyon. Irigy vagy, és kisebbségi érzésed van, ezért mások teljesítményét leszólod. Az az anyucizás -apucizás is olyan visszataszító. Fogalmad sincs hogyan működik egy egyetem. (totál mindegy hogy fizeted-e a tandíjat vagy államin vagy, attól egyformán kell teljesíteni és nem a pénzért engednek át hanem a megírt zh meg letett vizsgákért, amik mögött teljesítmény van) Igen vannak könnyebb és nehezebb szakok nem kérdés, és az sem kérdés hogy a bölcsész szakok nem a legnehezebbek, de még egy bölcsész sem mérhető ahhoz amit egy középiskola vagy szakképzés ad. Az is igaz hogy nem a leghasznosabb szakok vannak ott..de kiindulási alapnak jó lehet az életben,ellenben. Talán 10 év múlva ha a volt osztálytársad sikeres ember nem röhögni fogsz..hanem jobban irigykedni fogsz..belekeseredsz az életbe..így szokott kezdődni..
2014. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!