Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szóbeli tételt húztatok...

Milyen szóbeli tételt húztatok emelt töri szóbelin?

Figyelt kérdés
Én is nem sokára megyek, és kíváncsi lennék, hogy pontosan milyen tételeket húztak már ki :)

2014. jún. 6. 11:56
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
En meg nem voltam!de sracok,a kerdesek minden nap valtoznak nem?
2014. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 nikicicaaaa válasza:
Hat az en osztalytarsam csutortokon volt es kihuzta a 20.szazadi demografiai valtozasokat,masnap volt aki szinten azt huzta szoval visszatettek.Es aki a mai magyar demoktaciat huzza annak a mait ossze kell hasonlitania a regivel,ezen sokan elbuktak
2014. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De úgy gondoltam, hogy a témakör marad, a kérdés/tételfeladat változik. Pl. egyik osztálytársam az 1est húzta, a 17. századot kellett elmondania, míg egy másik ugyanígy az 1est másnap, és neki az Anjou-kort.
2014. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim válasza:

Szia! En csak csutortokon leszek.. :/

Egyik ismerosom honfoglalo tarsadalmat huzta + felszereleseik,eletmodjuk

Masik ismerosom pedig a hideghaborut: oka, szembenallas jellemzoi, vege .. Szval az egeszrol kellett beszelni.


Melyik nap leszel? Hogy sikerult az irasbelid? Ha meg tudod valakit az is erdekelne. Az enyem sajnos csak 70% lett :(

2014. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek. Most már bennem van a drukk rendesen. 19 tételt olvastam át 3-szor, 11-et pedig 2-szer, mert így futotta az időmből. Most olvasom az utolsót. Remélem a legjobbakat, sok sikert mindenkinek! :)
2014. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Én is holnap megyek, 10től, de mivel nem helyben lesz ezért már reggel fél 7kor elmegyek itthonról, úgyhogy lesz időm megtanulni. Az írásbelim 77% lett, de nagyon jó tételt kéne húznom ahhoz, hogy ezt meg is tartsam szóbelivel.
2014. jún. 9. 21:10
 17/50 anonim ***** válasza:

Jézusom...Ti hogy tudtok ennyi mindent megtanulni? T__T

Poén, hogy 9.-es vagyok és minden áldott nap az érettségi miatt izgulok...És eddig voltak, akik azzal nyugtatgattak, hogy nem lesz nehéz, stb...Erre láttam a válaszokat és rájöttem, hogy én előbb szülök ide egy hollóházi porcelánétkészletet, minthogy ennyi mindent bemagoljak ..

16/l

2014. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Sok sikert mindenki!:)
2014. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
#17 Megnyugtatlak, kb 70 tételem van most emelt szintre. De te még rohadt fiatal vagy ahhoz, hogy ilyeneken stresszelj...Én még 13. végén sem idegeskedtem, pedig akkor kellett volna, na meg tanulni is, mert akkor most nem kéne újra csinálnom. Simán meg fogod tudni tanulni mire ennyi idős leszel, de sokat könnyítesz a helyzeteden, ha már akkor tanulsz mikor veszitek órán az anyagot, és nem a végén akarsz hajrázni. Azt nem mondom, hogy most nem robban szét a fejem a sok infótól :DD
2014. jún. 9. 22:33
 20/50 anonim válasza:
sok sikert! Majd írj, hogy mit húztál! :)
2014. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!