Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi Károlyi Mihány kollégi...

Szegedi Károlyi Mihány kollégiumról vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeptembertől Szegeden kezdem az egyetemet, ha minden igaz, pesti vagyok, az albérletről anyámék lebeszéltek, szóval marad a kolesz. A Károlyira gondoltam. Szerintetek milyen ott az élet? Milyenek a körülmények, milyen tapasztalataitok vannak? (Tudni kell, hogy nincs tesóm, szóval elég komoly váltás lesz megosztani a mindennapi életteremet másokkal.)

2014. júl. 21. 10:57
1 2
 11/12 Tgeenay ***** válasza:
40%
Golyók kilőve
2014. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én itt lakom a Károlyiban, és nincs vele semmi gond. 4 ágyas szobák csak az A épületben vannak, az sokkal kisebb, mint a B, a 10 emeletes, ahol 3 ágyasok találhatók. Nagyságrendileg az egész A épületben annyian laknak, mint a B-ben egy szinten. A berendezéssel, tisztasággal én meg vagyok elégedve, bár az utóbbi nagyban függ attól, hogy a szint mennyire figyel oda rá. Az, hogy valaki 25 évesen is még BSc-s, a saját dolga. Csakis rajtad múlik, hogy te hogy tanulsz, és mit helyezel előtérbe. Úgy érzem, számomra minden lehetőség adott ott a tanuláshoz, és minden máshoz is :)A szoba tényleg nem hatalmas, de el lehet azért férni. Minden szinten jól felszerelt a konyha, külön fiú és lány fürdő szintenként van. A szobában 3 ágy, egy 3 fős íróasztal, 3 szék, 1 mosdó tükörrel, 3 szekrény és polcok vannak. Eleinte furcsa volt ott lakni, de hamar megszoktam :) A beköltözés előtt kicsit paráztam ugyan, mert sok hülyeséget olvastam róla a neten, hogy ilyen meg olyan, de ki kell próbálni, csak úgy tudod majd eldönteni, hogy neked megfelel-e.

2014. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!