Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek az egyetemre járástól...

Félek az egyetemre járástól és a gólyatábortól. Hogyan tudnám ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
Elég messze van az egyetem a lakóhelyemtől,nem ismerek senkit és ez a legnagyobb félelmem,hogy egyedül leszek. Ismeretlen emberek között eléggé zárkózott vagyok,nem tudok könnyen beszélgetésbe elegyedni. A gólyatábortól is emiatt félek.

2014. júl. 28. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a gólyák többsége többé-kevésbé így érez (én biztos), vagy legalábbis egyszer átfut ez az agyán. Ezt nem igazán lehet leküzdeni. Amikor megérkezel a gólyatáborba 236 teljesen ismeretlen ember közé, az a legtermészetesebb dolog hogy félsz, egy kicsinek és elveszettnek érzed magad (és ezzel a legmagabiztosabbak is így vannak).

Én is ilyen zárkózott, nehezen megnyíló típus vagyok, de elvégre ha gimiben sikerült barátokat szereznem, akkor itt is biztosan sikerülni fog (legalábbis remélem :D )

2014. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fel kell nőni. Én is szereztem ismerősöket gólyatáborba, mégis féltem azért szeptemberbe és jó pár hétbe beletelt mire megszoktam. Bennem volt az érzés, hogy eddig az érettségiért tepertem, most meg full tiszta lappal indulok, egy kicsit céltalannak tűnt az elején (mert hát a diploma elég messze volt még). Aztán ez idővel javult, mostanra pedig természetes. Ezen túl kell esni.
2014. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!