Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a mindennapos...

Ti mit gondoltok a mindennapos testnevelésről!?

Figyelt kérdés
Mert szerintem hatalmas,óriási,hülye tévedés volt enek a bevezetése!Anyagilag is megterheli az iskolákat és én is gyűlölöm!Ki nem állhatom a ezt a rühes tantárgyat!Érdekes pedig matematikának kéne mindennap lennie!Nem ennek,na mindegy nektek mi a véleményetek!?

2014. okt. 18. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon helyes! A mozgás felfrissíti a szellemet és erősíti a testet!

Majd 11. évfolyamban válaszd az emelt matekot!

2014. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Mert ülnél inkább egész nap? Így lehet elhízni... Bár az biztos, hogy nem ettől fognak mozogni a tinik, de próbálkoznak.
2014. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Én nagyon sajnálom hogy nem most vagyok diák.

Tele van minden jobbnál jobb ötletekkel, programokkal, a tankönyvek kb. mint valami mesekönyvek.

Nekünk anno minden fekete-fehér sablonszerű hü...ég volt, a mostani könyvek, meg tök normálisak, magyarázattal, példával, hétköznapi hasonlatokkal, stb.

Ha most lennék diák, még a suliba sem kéne járnom, hisz a könyvek szó szerint a számba rágnák a tudást.


A tesi.

Én örülnék neki, ha heti 5 tesim lenne.

Szerencsére amikor én voltam gimis, akkor volt lehetőség ingyen mindenféle sport szakkörre, a sulin belül, így tudtam a heti 3 tesi órán felül naponta 2 órát sportkörre járni, hétvégén meg saját magam oldottam ezt meg.


Nem értem mi ezzel a probléma?

2014. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
A mostani gép elől a seggét felemelni képtelen generációnak rohadtul nem árt. Jó döntés volt bevezetni.
2014. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég jöttem ki a gimiből szoval azert meg van fogalmam erről.


Ha csak "mozgas" lett volna akkor szerettem volna de rengeteg felesleges es szinte lehetetlen dolgot csinaltunk-jegyre. Szinte semmit se fejlődtem 6 ev tesi alatt. Idióta a tanterv es sok tesitanar is..

2014. okt. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges időpazarlás.Szerencsére engem még pont nem érint:)Mondjuk nálunk az alap tesiórák sincsenek rendesen megtartva.Ha valaki szeretne mozogni az megoldja akkor amikor SZERETNÉ és amikor VAN RÁ IDEJE.
2014. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A kötélmászás, szekrényugrás, magasugrás stb. osztályozásának nincs értelme.

Nálunk volt egy nagyon-nagyon laza bemelegítés, utána meg egész órán sorbanállás a gyakorlatokhoz. Persze volt, aki félt - a szekrényugrástól pl. én is nagyon - esetleg valaki kicsit hisztizett is.



Úgy viszont igenis lenne értelme, hogy aránylag kemény bemelegítés, több kör futással, gimnasztikával, utána játék, de mindig más.

Én ilyen tesit csinálnék. És lehetne azt osztályozni, hogy az illető mennyire aktív.

2014. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaja utolsó ez így igaz.

Az aztan rohadtul nem "atmozgatas" hogy 3 gyerek ugral egymas utan az otosert a tobbi meg ul es nezi..

2014. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki támogatja az nagyon nem lát bele. Én gimnazista vagyok, következő tanévben érettségizem. Heti 3 tesi van az órarendbe beleépítve, a maradék kettőt délután kell megcsinálni, de egy nap maximum egyet (eddig lehetett többet is de pont most változtattak rajta, szóval még szarabb lesz mert nem lehet mondjuk úgy letudni, hogy év végére ne kelljen menned) Napjaim így néznek ki Hétfőn délután maradnom kell ergó későn érek haza, kedden fakt miatt érek későn haza, szerda egyetlen olyan nap amikor normálisan, csütörtök újra fakt, péntek meg megint délutáni tesi. ÉS még azokat nem említettem akik különtanárhoz járnak, sportolók, vagy egyéb elfoglaltságuk van. Ezek mellett kellene, hogy legyen időm még tanulni, kikapcsolódni, szocializálódni, hobbim is legyen, csináljam meg a közösségi szolgálatot stb stb stb.
2014. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%

Úgyis kellene mozognod az egészségedért, utolsó!

És nem csak heti 2-szer vagy 3-szor 45 percet, ami igazából nem is 45...

2014. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!