Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a mindennapos...

Ti mit gondoltok a mindennapos testnevelésről!?

Figyelt kérdés
Mert szerintem hatalmas,óriási,hülye tévedés volt enek a bevezetése!Anyagilag is megterheli az iskolákat és én is gyűlölöm!Ki nem állhatom a ezt a rühes tantárgyat!Érdekes pedig matematikának kéne mindennap lennie!Nem ennek,na mindegy nektek mi a véleményetek!?

2014. okt. 18. 21:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Habár ez egy bő másfél éves kérdés, csak kifejtem a véleményemet, úgyis ki van emelve...


1. Az infrastruktúra nincs kiépítve hozzá, azóta sincs, nem szoktam ezzel érvelni, de 1 stadion árából nem egy tornaterem jött volna ki. Így lehet az udvaron, folyosón, fél teremben, harmad teremben, délután tesizni, jóval kevesebbet ér az ilyen óra, több esély van betegségeket elkapni, sőt, zavarhatja az órát egy folyosón történő tesióra.


2. A tesiórák minőségéről emlékezzünk meg azért pár gondolatban... Persze, néhány embernek itt volt keményebb tanára, de a nagy átlag nem ez. És mivel minden nap van óra, ezért ez a minőség rovására megy sok tanárnál, ebben biztos vagyok.


3. A plusz tesiórák helyett nem vettek el máshonnan, ergo még több órája van egy diáknak. Hogy várjuk akkor, hogy egy középiskolás szakkörre járjön, esetleg versenysporton gondolkozzon? Értem én, hogy egy, valamilyen edzésre járónak nem kell bemennie mind az öt testnevelésre, de attól még fárasztó.


4. Aki akarja, úgyis ki fogja ezt játszani, nem nehéz igazolásokat szerezni, (és most nem a lányokat akarom bántani biz'isten), havonta két hétig menstruálni papíron.


5. Egy tesióra ritkán zajlik úgy, hogy becsengetéskor kezdenek el öltözni és kicsengetéskor már mindenki felöltözik. A pihenés, a szünet így még kevesebb lesz.


Aláírom, jó ötletnek indult, de ez mindenkinek nyűg, tanárnak, diáknak egyaránt.

2016. máj. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!