Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a mindennapos...

Ti mit gondoltok a mindennapos testnevelésről!?

Figyelt kérdés
Mert szerintem hatalmas,óriási,hülye tévedés volt enek a bevezetése!Anyagilag is megterheli az iskolákat és én is gyűlölöm!Ki nem állhatom a ezt a rühes tantárgyat!Érdekes pedig matematikának kéne mindennap lennie!Nem ennek,na mindegy nektek mi a véleményetek!?

2014. okt. 18. 21:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy nem sportol a most vegzos gimis?
2014. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Aki sportol, annak tudtommal nem kötelező az 5 tesi. Legalábbis sok helyen hallottam ezt.
2014. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
09:52!Nagyon jól rátapintottál a lényegre!Ha ilyen lenne akkor én is meglennék elégedve.Csak sajnos ez nem a valóság......többször 1-est kaptam szekrényugrásra és kötélmászásra is.Éppen,hogy feltudom hozi 4-re az átlagomat testnevelésből.
2014. okt. 19. 19:29
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

hát bszki én már végeztem gimivel, és szerencsére csak a végét kaptam az agyalágyult intézkedéseknek, de már nekünk is 3 tesink volt. télen a folyosón tesiztünk, mert nem volt hely máshol. igazán jó lehet úgy órát tartani ha közben 35 diák rohangászik a folyosón nemde? ...

legtöbb iskola nem volt felkészülve rá hogy dilettáns barmok ilyen intézkedéseket hoznak majd.

2014. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Aki sportol, annak tudtommal nem kötelező az 5 tesi. Legalábbis sok helyen hallottam ezt."


Ez nem teljesen igaz. Ha eljársz focizni amit nem a suli tart akkor nem számít bele, csak ha igazolt játékos vagy! Ez azért kell, hogy tudják tényleg sportolsz, bár így is könnyen kijátszható.

2014. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

Na, az egyesületi sportolásra gondoltam.



Egyetemen se számítják be, ha valaki kerékpárral jár be heti kétszer 15 km-ről, vagy ha heti 2-szer leúszik 2500 métert, teljesíteni kell 2 félév - valahol több - tesit, amit az egyetem szervez.

Ha valaki igazolt játékos, akkor nem.



Középsuliban is így van a heti 5 tesivel.

Én például örültem volna, ha lett volna 5 olyan tesi, amit már megéreztünk volna, mert akkor nem kellett volna saját motivációból, pénzből, időből - ami nem napi plusz 45 perc hanem napi több óra pl az úszás.

2014. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Viccesek vagytok, mit ne mondjak. :D Nekem van heti öt tesim, ami annyit tesz, hogy kettőtől háromig van egy lyukasórám, fél ötig pedig röplabda. Na, már most, ennek igazából semmi értelme, mert a tanár nem ért a röplabdához - értsd, a pontokat sem tudja számolni. Nagyjából fél óra az az idő, amikor mozgok valamit. Amúgy az iskolában lévő testnevelések - ez a külön kettő - nem ér semmit.


A tanárokat egyáltalán nem érdekli, minket se kevésbé. Elveszi az időt a tanulástól. az már mondjuk csak haba tortán, hogy nem engedik leadni, pedig mennék egyesülethez táncolni. -.-

2014. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Most jarhatok be heti 2x 0. orara ugy, hogy 25 km-rol jarok be... kiba*ott jo mondhstom...

fogyni nem fogytam viszont egy csomot hiztam

meg mindig ludtalpas vagyok... meg mindik faj a hatam...

az egesz egy szenvedes dogoljon meg aki torvenybe hozta

2014. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%
3-as, mintha a számból vetted volna ki a szavakat!
2016. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
47%
Mi szinte mindig focizunk az órán :)
2016. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!