Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mi a véleményetek a...

Kamaszok! Mi a véleményetek a mindennapos tesiről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem támogatom,azzal egyetértek,hogy nagyon fontos a mozgás,a sport,de ezt túlzásnak tartom,egyrészt most egyel több óránk lesz és ez valószínűleg 0.vagy 8. órába,szerintem senkinek se lesz kedve már reggel kifáradni és úgy végigülni azt a

6-7 órát..

Most szünetben én is mozgok mindennap fél-1 órát szóval nem a lustaság beszél belőlem.

Szerintem elég volt az a heti 3 óra is,főleg amikor a havi bajjal is küzdesz..


Nektek mi a véleményetek?

15L


2012. aug. 8. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%

Bocs már nem vagyok kamasz. Szerintem ennél rosszabb dolgot ne akarjanak bevezetni.

Én sem rajongtam a 0. órai tesiért, de őszintén szólva ez legyen a legnagyobb gondotok a suliban, és ne jöjjön ennél "rosszabb" ötlet a nagyfejesektől.

2012. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
92%
nekem ez a horror-kategória lett volna...minden nap tesi, rendesen lezuhanyozni sem lehet, se idő, se lehetőség, és igazából csak a tanár szívatott mindig, nem gyakoroltunk semmit, valaki vagy tudta a gyakorlatot, vagy sem, mindig labdajáték volt, de a szabályokat soha nem tanították. Baromság az egész.
2012. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim válasza:
91%
Nekünk eddig 2 volt, oké a plusz három, csak értelmessel töltsük, és ne legyünk plusz háromban körbe-körbe futtatva.
2012. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
83%

Én 17 éves vagyok, és teljes mértékben ellenzem.

Belőlem sem a lustaság beszél, mert napi 1,5 óra tánc, és heti két alkalommal 1,5 óra úszás is bele van ütemezve a mindennapjaimba, sőt minden délutánom egy nagy rohanás a kollégiumban... Az a heti három testnevelésóra pedig nálunk szó szerint "vért izzadós" volt eddig is.

Már most rettegek, mi lesz így később, mondjuk érettségi előtt...

2012. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a jó, ha ezt nem kényszernek éreznék a fiatalok. Gimisként saját szórakozásunkból úgy hetente 3-5 alkalommal fociztunk du. a suli udvarán. Mondjuk ehhez az kellett, hogy volt 3 salakos kézilabda pálya. Tesi óra helyett meg néha dolgozatra készültünk.


35F

2012. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
61%

Én örülnék neki...

Minden nap egy tesi... kicsi "mentális" pihi a többi óra után...

0. ba is simán bemennék tesizni...mert szeretek mozogni...

Általánosban minden 0. órai edzésen ott voltam...

2012. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
85%
Én sem vagyok érte oda. Egyrészt amit te is írtál, a havi. Persze erre nem gondolnak azok az okosak, akik kitalálják ezt. Másrészt, ha lefárasztanak minket testileg, még úgy sem lesz kedvünk, energiánk meg pláne, a tanulásra/odafigyelésre. Szerintem ez a jegyeinek is meg fog látszódik. Egyáltalán nem örülök!!! 15/L
2012. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

na igen ez meg a másik,hogy legyél büdös egész nap,mer toké,hogy van zuhanyzó,csak mutassanak egy embert aki öt perc alatt letusol,átöltözik és visszaér a termébe köv.órára

ja meg van kb 19 lány és két zuhanyzó...

és igen akkor legalább töltsük hasznosan és ne 30 perc futás meg 100 fekvő legyen az óra...legalábbis nemegyszer volt nálunk ilyen,amikor a tesitanárnak épp ilyen kedve volt..szerencsére szeptembertől új suliba megyek remélem lesz ilyen kemény.

2012. aug. 8. 14:09
 9/64 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom kinek az ötlete volt de fejbe kéne vágni egy baseball ütővel. -.-" A mi sulinknak nincs udvara és a tesi teremben sem fér el 1 osztálynál több. 21 osztály van az iskolában ami napi 21 tesit jelent. Ezt biztos nem gondoltál komolyan! Vagy akkor nem minden évfolyamon lesz bevezetve?
2012. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
utolsó 15L-val tökéletesen egyetértek,ilyenekre nem gondolnak:/
2012. aug. 8. 14:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!