Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy diszkalkulia...

Hogy zajlik egy diszkalkulia (matek felmentés) vizsgálat?

Figyelt kérdés
Valaki volt már ilyenen? nekem jövőhéten lesz, és 4 óra hosszáig fog tartani a vizsgálat, nem tudom mire számítsak, miket kérdeznek?
2014. dec. 10. 07:11
 1/4 A kérdező kommentje:
aki volt már ilyenen, kérlek írjon privátban
2014. dec. 10. 07:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm volt, úgyhogy nem biztos, hogy így történt. Többször is vissza kellett mennie egy meghatározott időpontban. Első alkalommal valami pszichológus vagy valami hasonló szakember beszélgetett vele meg az anyukájával is. Aztán következő alkalommal voltak írásbeli feladatok is. De semmiképp se úgy képzeld el, hogy íratnak veled egy matek dolgozatot, te meg szándékosan elrontod.
2014. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Januárra van időpontom, ha nem feleljtem el, majd leírom, milyen volt. :)
2014. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írd le pls
2015. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!