Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Esélyes a matek felmentésem?...

Esélyes a matek felmentésem? Sose voltam még vizsgálaton.

Figyelt kérdés
Első vizsgálatom lesz,sose ment a matek tavaly is 1.4re lettem kettes,gyakorolok,különtanárhoz járok de annyi mint hallotnak a csók..esélyes a felmentés?most vagyok 9.es 16éves leszek,eddig simán megkaptam a kettest de a gimibe már más..és nemtudom mire számítsak..

2013. febr. 26. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem inkább hajts arra, hogy meglegyen! Ha valami nagyon nem megy, akkor azzal kapcsolatban meg nyugodtan tegyél fel kérdéseket itt.
2013. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Remélem nem. Ha valakinek nehezen megy valami, akkor nem segítünk és elmagyarázzuk neki, hanem felmentjük??

Milyen egy elb@szott, beteg egy világ ez??

2013. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen. Az ingyenélésre, élősködésre, munkakerülésre és felelősség-áthárításra nevel :)

Van alapja amúgy ezeknek a dolgoknak, de 5 közül kábé csak 1 aki valóban defektes, a többi csak szimplán lusta, és kihasználja az adandó helyzetet.

2013. febr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Nincs ilyen esély. A gimnázium alaptantárgya a matek, és az érettségihez eredményesen végig kell menni a fokokon.


A különtanárnak két feladata kellene legyen esetedben. 1. Valamilyen tűzoltásféle, hogy valami minimálisat tudj az órákon. 2. Elővenni az általános iskola első osztályos számtankönyvét és módszeresen végigvenni sorra a többit is. Ahol elakadsz, megmagyarázni. Ez sok idő, és a te kemény akaratod nélkül nem működik. Az akarat nem ahhoz kell, hogy végigüld, hanem a figyeléshez, az érteni kívánáshoz.

Valahonnan kezdve nem tudsz dolgokat, a többi azokra épül, ezért megpróbálod megjegyezni, mint egy verset. Így nem fog menni.

2013. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
95%
Ennyi hülye választ, mindnek ment a piros... A diszkalkulia nem vicc... Ha a különtanárral sem megy, nem lesz gond, megkapod a felmentésed.
2013. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!