Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felmentés? Lehet kérni hogy...

Felmentés? Lehet kérni hogy ez ne legyen? Csak a gond van vele.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Pár hónappal ezelőtt kaptam matematika felmentést, anyukám kérte a vizsgálatot, mivel évek óta küszködünk a matekkal, nem akarta hogy szenvedjek és bugdácsoljak.

Azóta kaptam új tanárt aki sokkal jobb... mindent megértek nála.

Ugyanakkor lesz*rja a fejemet, órán észre sem vesz, mintha ott se lennék. Mindig dolgozok órán, írok a füzetbe,házit írok meg dolgozatokat ami ált. 2-es de volt már 3-as is ugye amit nem kapok meg.

Még nagyon sok hátránya van ennek a felmentésnek,úgy érzem hogy már menni fog enélkül is.

Következő évemre is szól ez a felmentés.

Valaki akinek van felmentése! Nem lehet kérni újabb vizsgálatot stb. hogy újra tanulhassam rendesen a matekot mint régen?


2011. dec. 16. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
bocsi h nem a kérdésedre válaszolok, de ez a felmentés dolog hogy működik? megállapítottak valamit, hogy nem vagy olyan mint a többi ember, vagy mi?
2011. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy ismerős gyerekének annó diszkalkuliát állapitottak meg kaposváron,de nem is volt neki.Csak lusta volt tanulni,előadta magát kapott felmentést,és megúszta a metak érettségit is.
2011. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Lusta voltál, megszívtad.
2011. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Van akik tényleg rászorulnak a felmentésre,és az ilynek lejáratják őket.

Diszkalkúlia,diszgráfia,diszlexia létezik,csak sokan olyan jó színészek,hogy még a legjobb szakember is bedöl nekik.

2011. dec. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De most mi a gond ezzel? Dolgozz órán és kész. Gondolom, a tanár nem rajong azért, hogy ügyesen elértétek, hogy ne legyél osztályozható, holott nem vagy diszkalkuliás. Ez azt hiszem, érthető.

Egyébként kérhetsz újabb vizsgálatot.

2011. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de ekkora gyökérséget hogy csinálhatnak, hogy kiadnak egy iylen papírt és aztán le sem vagy szarva???!! POnt az lenne a lényweg, hogy akkor neked biztosítaniuk kellene, hogy megtanulghasdd ugyanazokat a tdolgokat, mitn a többiek, csak más módszerrel, és sokkal jobban rákoncentrálva... Ekkora baromságot, hogy valaki diszkalkuliás és akkor nem is foglalkoznak vele -.-"
2011. dec. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

real tagozaton amikor gimis voltam (egy szar iskolaban) 28-bol 13 diak "diszkalkulias" volt, en keptelen voltam magamnak elintezni ezt a dolgot.

en sorra irtam az egyeseket, mig a felmentett osztalytarsaim a harmas, meg negyeseket, es a tanar kerdezte, hogy kerik-e a jegyet, ok meg mindig mondtak, hogy nem, majd lesz ez jobb is. rohej

2011. dec. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Mi ez nép betegség? Mi az oka? Írjon már valaki róla.
2011. dec. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én sem voltam valami jó matekból, szinte mindig 1-eseket kaptam (mondjuk szigorú volt a matek tanár,meg talán kevés volt az idő,amit foglalkoztunk vele) az évvégi meghúzást valahogy mindig megúsztam, de eszembe se jutott ilyen,hogy ezért én felmentést kérjek. Amúgy az osztálynak még a fele állt így. Aztán fogadtunk egy matektanárt,és 4-esre érettségiztem! Szóval,így a net korában nem is csodálom,hogy ennyi disz nemtudom milyen betegséggel küzdő diák van...
2011. dec. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Kedves 75%-os Te legalább kapcsoltál nem mentél a többiek után gratula a 4-ért.
2011. dec. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!